Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChrisG

    tag

    Sziasztok!
    A tanácsotokat kérném, van egy 4 hetes Sony Xpéria J-m... 1 hét után szervízbe kellett vinnem, mert a kijelzője lebánult cca. 90%-ban, szoftverfrissítés itthon-szervízben nem oldotta meg, így 1,5 hétig benn volt a központi szervízben(vagy miben), ahol egy frissítéssel megoldották a gondot, újra működött a telefon.
    Azóta azonban naponta többször kikapcsol a telefon, csak magában, vagy ha egy program futtatása közben félrerakom, s elsötétedik a kijelző 1 perc után... Utána meg nem reagál, be kell kapcsolni... Logikát nem vettem benne észre, hogy mi alatt teszi ezt, de nagyon idegesítő. (sőt, van, hogy nem érnek el elsőre, mikor be vagyok kapcsolva és hozzá sem nyúlok a telefonhoz.
    A szoftverfrissítés sem megoldás, utána is csinálta. (kábellel, netről frissített)
    Nem szívesen vinném T-hez megen, mert megint ülnek rajta 1,5 hetet.Ha persze a telefon kuka, akkor nincs mit tennem, visszaviszem...

    Más ismerősömnek is van ilyen telója, de semmi ilyen gondot nem tapasztlatak... Ami van rajta: Angry Birds, szókereső, és most raktam rá nortont is, hátha vírus... De semmi extra...

    előre is köszi, bármilyen ötletért! :R :R
    Krissz

    [ Szerkesztve ]

    Nem kockulok, a kocka testi adottságaimtól messze áll, inkább gömbülök...

Új hozzászólás Aktív témák