Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    válasz hurrikan #204 üzenetére

    Ezt a szürke import dolgot még mindig nem értem. Attol, hogy Magyarországra késöbb érkezett a készülék, akkor már ha egy masik EU országba elöbb megjelenik az már szürke import...

    Azért nem egy ember írta, hogy nála nincsen gond. Igen itt van kb 5 embernek ilyen telefon, de olvassatok már egy kicsit külföldi forumokat is. Nem a ph a világ közepe...

    Attól hogy a tiéd hibás másé még lehet hibátlan. Igen ez igy van. De akkor ha en leirom a nem tetszésemet jogosan, nem értem ez miert fáj másoknak. A sonyinak dolgoztok vagy kaptok % -ot ha fényezitek? En nem kapok semmit csak idegeskedést és + utazasokat, hogy vissza kapjam a penzem es vehessek egy normalis telefont. Bár belátom ezt ma már nem egyszerü. Na de tényleg ne offoljuk szét a topikot. Akinek jó az örülön en nem vagyok rá irigy mert ez a telefon nekem nagyon tetszett, de csalodtam. Es azert irtam, hogy azert jobb odafigyelni. Ennyi. (és ha offolunk, akkor az szürkébe:) )

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák