Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    válasz werszomjas #117 üzenetére

    Hello. Nalunk a csaladban van most 2db U meg nekem a GO. En is a kettö között vacilaltam, de mar neha azt erzem megbantam, hogy sony -t vettem. Elmondom mi a bajom a GO -val. Szoval van neki ez a nagyon nagyon alap hibája, hogy eldobja a hálozatot, tehat csak ugy nem fognak tudni felhivni az emberek téged nem fogsz sms -t kapni sem. Sony official megoldasa: Inditsuk ujra a telefont! OMG!!! o.O En itt kiakadtam teljesen irtam is nekik forumon bannoltak is:D Szoval elmondom egy nap 5-6 alkalommal dobalja a jelet. Van hogy mutatja, hogy van jel kuldenem az sms -t erre nem csinal semmit kb 1 perc utan szol hogy nem sikerult elkuldeni. Multkor 4. probalkozasra kuldte csak el. Elöször azt hittem oke itt lakok kint a senki földjen rossz az operator nincs elég erös jele. Vettem uj simkartyat masik operatortol ugyan ez. Bementem nagyvarosba ugyanez. Szoval ez 100% ra a telefon hibaja sony is tud rola azt mondjak augusztusban jön a frissites ahol javitjak. Ez a hibba benne sem kellet volna legyen. Igy hogy lehet kiadni egy telefont? U val nem voltak itthon ilyen tapasztalatok. Pedig elvileg azt is erinti. Solat is. Amugy nem rossz telefon. A felbontassal nincs gond. GO annyival tetszik inkabb hogy szelesebb a kijelzöje sokkal aranyosabb nekem mint az U nak. Az U kijelzöje inkabb ilyen hosszukas es keskeny. Annyira nem jön be. Meg az U vastagabb is ami nekem nem jött be. Szoval ha sonyek lesznek olyan kedvesek es javitjak ezt a FATAL(is) hibat akkor lehet elegedett leszek de addig azt erzem hogy egy nagy szart vettem a penzemert. En a helyedben vanék még.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák