Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz petymeg #14 üzenetére

    Azért meg kapsz egy Galaxy Gear 1-et használtan,én is igy tettem,nincs GPS,de mivel sok értelme nincs teló nélkül kimozdulni,elképzelésem sincs,mikor zavarna ez,vagy inkább,hogy elmegyek valahová teló nélkül,és lehet valami fontos,vagy épp segitséget kellene kérnem,pl.baleset futás közben.

    Ja,erről jut eszembe,hogy szerintem lehetett volna irni a cikkben arról,mire is jó pontosan a GPS,van-e térképes offline naviprogram,vagy csak koordinátákat tárol,milyen szintű is ez az egész?Hiszen elvileg ez a legnagyobb extrája a cuccnak.

    És ráadásul én sokat nyúzom a Geart,OLED,igaz fekete-fehér alapóra van betéve,de ha már valami van,akkor nem sajnálom a kakaót,szép szines háttérkép,stb,és igy gyakorlatilag az idő nézegetése nem elég,hogy a reggel töltött óra ne legyen még délben is 100%-on,pénteken most is délben vettem le töltőről,most hétfőn délben tettem fel,és 34%-on volt,sosem kapcsolom ki,Facebook,email rá van állitva,igy dolgozik rendesen...1nap??? haha.Mondjuk a Pebble is úgy tudom,1 hét,de ott a sok tudásbeli hiány,kijelző,processzor,memória...
    Ja a Gearban kamera is van,és JÓ.Használom is,bulifotók,stb,PC-n is teljesen vállalható 2 megapixeles képek,saját memó.Jaés az üzemidőben benne von,hogy szinkronizál is,vagyis a most hétvégén csinált buliképek miatti mondjuk fél órás kamerázgatás,és a telóra átkerülésének energiaigénye is értendő...
    Jaés van benne hangszóró-mikrofon,a pózt leszámitva,mert a csatba van épitve a hangszóró,tehát nem kényelmes,csak ülve,támaszkodva fejhez tartani,teljesen jó mint headset is.DE kihangositható is az órán.
    Szóval ennyit,a pulzusfigyelésen túl egyelőre,de ott is Gear modell jellemzően,ami tudja,a régi jó öreg Gear 1-nél azóta se hoztak össze többet,sőt...és ha igen,irtózatos áron,pénzben és üzemidőben is.
    Akinek pedig nem kell a kamera,headset,de sportosabb,akkor ott a Gear Fit,abban van pulzusmérő,árban szintén ennyi használtan.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák