Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz szkrisz14 #7477 üzenetére

    És melyik tetszik jobban? Válaszd azt!

    Ne hagyd magad befolyásolni, mind a két készüléknek van topikja, ha végig olvasod, akkor tudni fogod a választ.

    Saját részről nekem az X8-al a legnagyobb ellenéreztem a kijelző napfénybeni láthatóságával van. Nagyon csillog, nehezen olvasható.
    Egyébként más nagy negatívumot nem tudok mondani róla, ja még annyi, hogy egy kicsit recseg a készülékház.
    Amúgy egy jó kis teló ismerkedni az Androiddal, amik előfordulnak hibák az már az android szoftver hülyeségei, de ez meg van más márkánál is.
    Ne hagy magad befolyásolni, az infókból tudni fogod, hogy melyik lesz számodra a jobb.
    :K

    [ Szerkesztve ]

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

  • Thome

    addikt

    válasz szkrisz14 #7477 üzenetére

    Használtam spicát is fél évig. Felejtsd el.

    - Hardveresen le van maradva az X8-hoz képest, GPU sincs a Spicában. Egy gyári X8 szétalázza a szénnémoddolt Spicát.
    - A kamerája jobb mert AF-es, cserébe a videófelvétel gyatra, ami az X8-nál elég jó (VGA, 30FOS)
    - A kijelzője fél centivel sem nagyobb a X8-hoz képest.
    - Gyárilag DivX-et is tud a Spica, de erre az X8 is képes külső lejátszóval.
    - A Spica érintője szvsz rosszabb mint az X8-é, érzéketlenebb, laggosabb, hogy annyira használható legyen legalább, mint az X8 gyárilag, mókolni kell vele.
    - A Spicára felmókolt dualtouch sem sokkal jobb, mint a Synaptics digitizerrel szerelt X8-asokon levő Dualtouch, de mivel nincs Grafikus gyorsító a Spicában, így kb hasznotalan, mert sokkal döcögősebb az egész, már maga a 3D Gallery is akadozik.

    Nem vagyok elfogult, mert nem rajongok az az androidért, de jelenleg ez van, ezt kell szeretnem... :))

Új hozzászólás Aktív témák