Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Lirion #65 üzenetére

    Ezt gondolom te sem gondolod komolyan. Olyan cuccokról írjunk cikket, amik nincsenek a kezünkben, csak külföldiek YouTube videóin láttuk őket? Gondolom akkor fölösleges is ezentúl tesztcuccokat kérnünk, majd összeollózzuk netről a dolgokat, király, lesz egy csomó szabadidőm!
    Gondolkozzatok már, mielőtt baromságokat írtok, köszi.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Lirion #65 üzenetére

    Értelmeztem, és bocsánat, nem lebarmozni akartalak, csak azt írtam, hogy baromságot írtál. Szerintem te is ezt írtad nekünk.

    Szóval: nem, nem érdekel, hogy másoknál hogy fut, ha egyszer nálam lassú, sőt, szkeptikus is vagyok azzal kapcsolatban, hogy azok gyári ROM-ot futtató példányok-e - jó, mondjuk az Xperiára még nincs HardSPL, tehát jelen esetben biztos, hogy azok. Nem tudom, hogy tulajdonképpen mit vársz: itt van a kezemben kettő, azaz kettő lassú gép, mindkettő gyári ROM-mal, hard reset után, plusz ugye a magyar piacon kapható gépekről beszélünk. Ez alapján le kéne írnom, hogy "bár a nálunk lévő, egyébként magyar piacon lévő gépek lassúak voltak, láttam YouTube-on videókat, ahol gyorsak voltak". Ne vicceljünk. Ahogy már itt mások is írták, felelősséggel tartozunk azért, hogy mit írunk le egy cikkben, épp ezért csak azt írhatjuk le, amit a saját szemünkkel láttunk, ami a kezünkben volt. Gondolom ez érthető.

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák