Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    Tisztázzunk pár dolgot:
    1. Nem egy, hanem két Xperia volt nálunk. Más forrásokból, angol és német ROM-mal. Kevéssé hiszem, hogy egy magyar ROM ennél többet nyújt.
    2. Lehet, hogy én nem vagyok egy ízig-vérig PDA profi, de nem is én írtam a cikket. Bocha viszont az. Így ketten is azt sütöttük ki, hogy ez gáz.
    3. Kapjatok a fejetekhez, emberek! Még egy Airis PDA-telefonon is van valami ujjal böködhető egyszerűsített kezelőfelület, nem is beszélve a Gigabyte, a HTC és a Samsung megoldásáról. Erre ideállít a SE hét darab főképernyős skinnel??? Ne már, ez gyík.
    4. Nem viccből videózgattam ám otthon el a fél hétvégémet. Azért tettük fel a mozit, hogy megmutassuk, hogy nem a levegőbe beszélünk. A magam részéről leszarom, hogy a malajziai Kis Pistának mennyire gyors a cucca, ha KÉT készülék is ugyanazt a vérszegény vánszorgást mutatja be nálunk. Nem vagyok egy expert júzer, nem töltöttem fel az égvilágon semmit az X1-re, fogtam, beletettem a kártyám, aztán felvettem videóra. Mint ahogy akárki más is megteheti, aki megveszi, mert fan.
    5. Mrlujoaknak javaslom, hogy vegye le a csőlátó szemüvegét, mert fog találni idén olyan SE modellt, miről pozitívat írtunk, W760i, hogy mást ne említsek.
    6. Akik azt vágják a fejünkhöz, hogy a HTC lefizetett minket, azoknak nem tudok mit mondani. Igen, tényleg, lefizettek, naná, sőt a Samsung is, meg a Nokia is az N85 miatt, nem is beszélve a Philipsről. Mindenki fizetett, kivéve a Sony Ericsson, úgyhogy most bosszút állunk, és kettérepesztjük ezt a céget, nyilván. Na, megyek csobbanok is egyet a tetőteraszos medencémben itt, Barcelonában.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák