Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totht

    csendes tag

    Szia Bog,

    Tudod, ez a sebesseg olyan dolog, h Ti mar, mint profi tesztelok, ezer meg ezer ilyen wm mobilt fogtatok a kezetekben es igen is, tobbet vartatok volna ettol a telefontol, ha mar akkora volt a "fustje" es ezt meg is ertem.. En pedig, mint atlagos felhasznalo, ezek a laggolos dolgok+egy ket lassabb megnyilvanulasai a telefonnak elkicsinyulnek, tehat engem nem idegesit annyira, nem is erdekel, h oszinte legyek, az eltunt panel annal inkabb..:)

    Egy-ket dologra meg visszaterve, a homersekletjelzo benne van a telefonban, de csak ket panelban, es azok is csak korlatozottak, tehat csak a mai idojarast mutatjak es ha ranyomok, internetes weboldalra kuld, ahol meg kell adnom a varost, orszagot, h hol vagyok es ugy mondja meg a hetit. Viszont az spb mobil shell-el mar az egesz hetit latom(ami amugy nagyon tetszik), de ugyebar az nincs benne alapbol, kulon kell felrakni.. Jajj még a halakkal kapcsolatban, okosabbak mint ahogy Ti azt gondolnatok, ha ranyom az ember valamelyik halra az odebb uszkal :DD nagyon unalmas perceimben jot nevettem rajta :)

    Udv,
    Tomi

Új hozzászólás Aktív témák