Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totht

    csendes tag

    Sziasztok!

    Teljesen uj vagyok itt es csak azert irok, mert kivancsiak vagytok egy olyan ember velemenyere is akinek mar a kezeben van a telefon. Azt az elejen szeretnem
    elmondani, h ez a masodik se telefonom(p1 utan) es az elso wm mobilom, tehat nem tudom milyenek a HTC-k stb es nem vagyok megrogzott sefan+mittomen.. IGO8: tenyleg
    nem megy rajta, akarhogy is frissitem, probalkoztam mar az inxperia-n leirt trukkel, sehogysem megy, csak remenykedek h navngo mar fejleszt ra.. A paneleknel a
    problemam nekem is az, h egy olyan kep van kicsiben, ami elore "megirt", tehat nem az aktualis, es ha ranyomok, 1-2 masodperc mire bejon az igazi kep. Qwerty
    kihuzasnal elegge lagos a panelek forgatasa. Ez teny. Talan majd egy szoftverfrissites segit rajta. Kameraja nekem tokeletes, regota nem hasznalok mar
    fenykepezogepet es amire kell, megfelel. Ami nagyon zavar, h az elmult egy hetben tobbszor is eltunt az egyik panelnek a fele es csak ujrainditassal sikerult
    visszahozni.. :( Anyagminosegre nekem tetszik, sztem jol ossze van rakva, a hatlap mondjuk fura, h csak ugy vissza kell nyomkodni, d mindenesetre nincs egy pici
    res sem ahol ne illeszkedne. Nem akarok velemenyt nyilvanitani a gyorsasaggal kapcsolatban, mert nincsen semmi viszonyitasi alapom, de azert azt megjegyeznem, h
    nem olyan lassu, sot, nekem kifejezetten gyors, ismetlem: NEKEM.

    Nem tudom mit irhatnek meg, kerdezzetek nyugodtan.. :)

    A tesztekkel kapcsolatban pedig hat mit is mondjak, a seria-s teszt nagyon nyaladzosra sikerult, a vegere mar rosszul ereztem magam, h nincs orgazmusom:) A
    mobilarena-s teszt meg nem tudom, leirtatok azt amit 3 nap alatt tapasztaltatok, ennyi, ezert nem kell senkit lehurrogni(marmint Titeket, a teszteloket nem kell bantani, hisz csak a velemenyeteket irtatok le).. Lenyeg a lenyeg, en olyan ember vagyok
    aki nem ezek a tesztek alapjan dontotte el(nem is tudtam volna, mert meg se jelentek), h megvegye-e ezt a telefont vagy sem, egyszeruen csak nagyon vartam es
    megvettem, nah bumm.

    Udv,
    Tomi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák