Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz nota bene #223 üzenetére

    Tudod az egy dolog, hogy egy itteni fórumozó rosszat mond egy oldalról vagy a másik oldalról egy fórumozó rosszat mond erről az oldalról, de az, hogy az oldal vezetői, vagy moderátorai olyan hozzászólást engednek meg maguknak mint lyzzard itt, az kicsit sok nem?Főleg egy partneroldalról...Aztán hazai pályán a sajátjai előtt már persze finomabban, kulturáltabban adja elő a dolgot(gondolom rájött kinek is fontosabb a partneri viszony fennmaradása).Szerintem Bog vagy Bocha sem ment át a seria nyilvános fórumára köpködni,az hogy privátban mi hangzott el köztetek rátok tartozik, de a lényeg hogy ti szennyezitek az itteni oldalt, Bogék meg nem ócsárolták a tieteket. Az elfogultsággal vádolás részetekről meg a vicc kategória, főleg hogy több különböző fórumon is olvastam a véleményeket a ti "tesztetekről" és mindenki megmosolyogta annyira részrehajló...A vagdalkozásban, egyebekben ti is legalább annyira benne vagytok, nem kell a jófiút játszani, hogy térjünk vissza az eredeti témához, mint a másik topikban, amikor már nem volt érv, ezt húztátok elő pedig ha csöndbe maradtatok volna 6--7 komment után senki nem beszélt volna a tesztről. Az meg a másik hogy ez nem a te oldalad, majd az itteni moderátorok eldöntik mit lehet és mit nem, bár abban egyetértünk hogy jobb lenne a készülékről beszélni, és sok az off, de 1. az hogy ezt te mondod az egy kicsit sem érdekel, itt egyszerű user vagy mint én, 2. mint mondtam vicces hogy te/ti akarjátok szakmai irányba terelni a topikot, amikor ti jöttetek ide siránkozni, vagdalkozni.

    egyébként az lenne az igazi ha az egész topik ki lenne takarítva szerintem, és a teszt milyenségéről most kivételesen nem lehetne írni, és nem jönne ide senki tőletek ócsárolni, mert innen sem ment oda (még) senki.A saját oldalatokon, fórumotokon azt írtok az itteni tesztről amit akartok, de maradjatok ott.

    erdoke: na látod én nem igénylem a nagy TV-t sem.az enyém 37cm. :)

Új hozzászólás Aktív témák