Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz tomy86 #14434 üzenetére

    két napot bír az akksi? az nem rossz. ha telefont kellene vennem most, akkor én is valamelyik xiaomi-t venném, tényleg überelhetetlen ár/érték arányban. nekem csak a fülesem xiaomi (piston 2), de nagyon minőségi cucc, simán veri a htc-hez adott beats-t.
    én már úgy vagyok a mérettel, hogy ha a kezembe veszem a htc one (szintén 4,7) után unokahúgom iphone 5c-jét, akkor röhejesen kicsinek találom. most már azt mondom, hogy inkább szerencsétlenkedek néha egy picit a fogással, minthogy a kisebb kijelzőt nézzem.

    mondjuk én imádtam a ray-t is, de a végén már nagyon lassú volt.
    a one-nak meg csak az akksi idejével nem vagyok megelégedve (egy napot kibír átlag használat mellett, olykor másfelet is, de egy kiadósabb túra trackelését sokszor nem tudja végigcsinálni, akkor 6-7 óra alatt is simán lemerül, vagy 20-30%-ról hirtelelen lekoppan. illetve ennek is nagyon csúszós a hátlapja. tokot mondjuk mégsem vettem rá, mert utálom őket, meg így is épp elég nagy. aztán lehet, hogy az első elejtéskor megbánom...egyszer kicsúszott a zsebemből, rá az aszfaltra, de szerencsére csak a sarka nyomódott meg egy picit.

Új hozzászólás Aktív témák