Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz oncsi #14273 üzenetére

    azért a 4" nem nagy, szvsz...az meg a másik, hogy sok 4,3" körüli telefon jóval könnyebb, mint a ray, szóval kevésbé húzza a zakód zsebét. az én telefonom májusban volt 3 éves, és eddig olyan problémák voltak vele, hogy a led nem világít, tavaly év végén néha "reccsent" egyet a hangszóró csak úgy, pl. böngészés közben, aztán néha totál elhalkult, nem hallottam semmit a másik fél szavából, de ezeket a problémákat megoldotta az újraindítás, ill egy-két hét után érdekes módon teljesen elmúltak (a led probléma megmaradt). az akksim 1-2 hónapja merül jobban, de még így is kibír egy napot átlagos használat mellett. viszont egy hónap múlva már biztos, hogy megkapom a htc one-t haveromtól, úgyhogy a rayből hamarosan tartalék telefon lesz, esetleg eladom, bár nem hinném, hogy nagyon kapkodnának érte, meg azért a pár ezer forintért...inkább akkor megmarad tartaléknak. úgyis a one is már két éves, szóval annál is előjöhetnek problémák. már csak egy jó füles kellene a one-hoz, mert nem akarok rajta rosszabb minőségben zenét hallgatni, mint a sony-n tudtam, márpedig én azt az iphone-nál és a beats audio-val megtámogatott htc rezoundnál is jobbnak találtam. lehet veszek hozzá egy sony fülest, még nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

  • siti

    senior tag

    válasz oncsi #14273 üzenetére

    én bepróbálkoztam egy ebayes "új" telefonnal HongKongból. ha megérkezik meglátom mit tud.
    azt amúgy ki lehet deríteni, hogy tényleg új vagy ment már 10000 órát?

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák