Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lasy

    veterán

    válasz tDr1v3r #10 üzenetére

    tDr1v3r
    Látod nem kellett olyan sok idő hozzá, és máris megkaphatod ezen az áron. :D

    rep3at
    Szerintem az x8 fixfókuszával nem lehet összehasonlítani, de a 8 mpix sok szerintem.

    FET-MEN
    Azért a galaxy mini-d nem sorolnám ide. :D

    Fancy-boy
    Igen szerintem is lehetne vidám.
    De gondolj bele ha fordítva tartod, máris nevet, és nem szomorú.

    x_o_n
    Elviekben minden 2.3-as Android megkapta a Magyar nyelvet, így 99% hogy lesz benne Magyar.

    Nos itt jöttem rá, hogy nem kell ennyire visszameni az időban. :DD

    Látom nem sok ember örül az ICS világának.
    De azt is látom, hogy sokaknak tetszik.
    Bevallom engem leginkább az akku teljesítménye érdekel.
    Ténylegesen látható a javulás, vagy ez csak egy beképzelés?

    LEFTHORSE1
    Szerintem ez csak megszokás kérdése, de én minden telefonra a smart-ot teszem fel, mert arról van mentésem, és minden telón ugyan úgy muzsikál.

    fPApi
    Szerintem jobban át szeretnék gondolni ezt az egészet, mert nem hiszem, hogy minden típusra külön fejlesztő létezik, így ha egyszerre adnák ki több készülékhez, akkor nagyobb várakozás kellene a frissítésekhez, és ugye mindenkinél érezhető a válság. :(

    sir fg
    Nos ez az első amit kikapcsolok a telefonban.
    Én szeretném eldönteni, hogy mikor milyen fényerőt használok, nem a telefon. :D

    ronda
    Belegondoltál már abba, hogy ha az iphone kiesik a zsebedből az ripityára törik?
    Nem lenézés ez az iphone részéről, de azért mindent üvegből csinálni. :(
    "szép, szép, de azért a ló sem csúnya..."

    Mekkora nagy dillema ez a fotózás. :?
    Én szerintem elég az 5mpix is simán. nekem egy élmény még az is amit x8-al csináltam, és a fiam van rajta. :D
    Az, hogy a képek nem olyaok a pc-n mint a telón, ez természetes, de ha kinyomtatom a képet, és beleteszem az albumba, akkor max 9x13cm-est használok, azon nem látszik olyan gond, hogy nem jó.

    Melyik KERNEL-t érdemes használni ezen a telefonon?

    [ Szerkesztve ]

    +36702778032

Új hozzászólás Aktív témák