Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tpeti78

    senior tag

    válasz llll #659 üzenetére

    Az értékvesztés igencsak durva minden készüléknél, de leginkább a drágábbaknál persze...

    A gyengélkedő wifi, már ha arra gondolsz, hogy negyven méterről csak ~40%-os a jel, az szerintem nem annyira gond, mint inkább szőrszálhasogatás.... Nem igazán használok nyílt wifiket, ha utcán kell a net, arra van mobilnetem. Az én véleményem az, hogy az androidhoz igenis kell mobilnet, anélkül nem látom igazán értelmét ilyen készüléknek. ( Ezt a kijelentésemet nem flame-nek szánom, még mielőtt valaki kényszert érezne arra, hogy bebizonyítsa nekem az ellenkezőjét! :D ) Az otthoni routeremtől meg nem igazán leszek negyven méterre ( sajnos :D ) .

    A kijelző vibrálását meg reményeim szerint, ha tényleg ennyire feltűnő, ki lehet szűrni már a vásárláskor is. Én eleve inkább a Mini felé húztam a Pro-val szemben, de így a tücskös story után pedig végképp Mini.

    RoMix85: Én kérdeztem, hogy milyen garid van! :)

    Megkérdezhetem (akár privátban is jöhet válasz) hogy hol vetted ennyiért? Nem húzták a szájukat, mikor vissza vitted? Szervizelik, vagy csere lesz a vége?

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

Új hozzászólás Aktív témák