Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i.s

    tag

    válasz Benjoe39 #3215 üzenetére

    "Sziasztok! Tegnap óta nálam is ketyeg egy Mini-ke. Azt szeretném kérdezni, hogy a névjegyzékbe hogyan tudom elérni, hogy a vezetéknév legyen elöl.

    Nem úgy kell érteni. Én a következőt tettem, de szerintem nálad is csak ez fogja meghozni a várt eredményt. Belépsz a "gémél" fiókodba, majd a bal oldali menü sorból a levelek pont mellett található kis fülre kattintasz. Legördül egy újabb menü címtár és feladatok. Értelemszerűen a címtárra kattintasz és ha már valaha szinkronizáltad a "géméleddel" a címtárad, akkor itt megtalálod a keresett kontaktjaidat. Most már csak mefg kell keresd az egyebek elnevezésű menüt ( nálam középen fent található) és az itt található kis háromszögre rákattintva egy újabb menü gördül le. ilyenek: importálás, exportálás, nyomtatás etc... és ott figyel az alján a keresett funkció: UTÓNÉV; CSALÁDNÉV Már csak annyi a teendőd, hogy a kis pipát oda teszed ahová kívánod, majd mented és szinkronizálod a telefonod névjegyzékével, mely feltehetően a szinkronizálást követően, már az új, megcserélt formában fog megjelenni.
    Imre

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák