Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flaki

    csendes tag

    Sima avi-t szerintem a beépített lejátszó is viszi, ha nem, rakj fel egyet, rengeteg van, nekem a vplayer van fenn, játszik mindent.

    Akksihasználat:
    Tegnap egész nap aktívan használtam, 3g, wifi, netezés, filmnézés, programok telepítése, stb. reggelől éjfélig 42%-ra ment le az akksi. Örültem is, hogy viszonylag jól bírja, ilyen nehéz nap után.
    Aztán éjfélkor repülős módba váltottam, majd ezután éjjel lement 9%-ra! 42-ről... Ez mitől lehet? Szerintem teljesen aránytalan, hogy aktív használattal 100-42-re megy le 15 óra alatt, aztán majdhogynem teljesen kikapcsolva megint majdnem 40%.ot veszít csupán 8 óra alatt...

    Elmulasztott hívás/sms értesírésre használtok valamilyen progit?
    Nekem olyan kéne, ami a billentyűk ledjeit villantja fel, mert a töltőnél lévő led nagyon picike, szinte nem is látni...

    A wifi hibájáról külföldi fórumokon is sokat írnak. A leggyorsabb n-es wifit és valamilyen bonyolultabb titkosítást (wpa2) használva, 2-3 percenként eldobja a wifit olyan szinten, hogy le kell kapcsolódni, majd újra vissza. Tényleg, 2-3 percenként.
    Annyit lehet segíteni rajt pl. otthoni routernél, hogy a wifi szabvány visszavesszük g-sre, a titkosítást meg mondjuk wep-re. Így nekem kb. fél órát fenn van a wifin. Aztán megint megáll, lehet szétkapcsolni és újra csatlakozni. Ez a 2.3.2-es szoftvernél van.

    Egyébként nem érzem hiányát a kétmagos procinak, nagyon gyors és gördülékeny a telefon, ebből a szempontból nagyon meg vagyok vele elégedve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák