Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • androcles

    tag

    válasz v.tom #54 üzenetére

    Üdv! Azt én sem írtam, h. csak a SE csinál rossz készülékeket, mert ez nem volna igaz. A hozzászólásom teljesen mást mutat, ha figyelmesen olvasod. Nekem a SE márka a megjelenése óta egyenlő volt a minőséggel és az újszerű+esztétikus megoldásokkal. Még megvan a T68i készülékem is, mert annyira szerettem, h. eltettem emlékbe. A szomorú az, hogy kb. a K850 megjelenése óta nem érzem már a pozitívumokat, csak azt, hogy hülye megoldásokkal (pl. oldalsó csatl., 3.5 hiánya, képességek tudatos lebutítása a brand-okon belül) és unalmas design-al jönnek ki a semmit érő készülékeik drágán. A legnagyobb baj h. ennek helyességét megpróbálják belesulykolni és elfogadtatni a felhasználókkal is, és ezt igenis pofátlanságnak tartom, ahogyan azt is, hogy megengedhetik maguknak az olyan hangminőséggel kiadott készülékeket, amelyekkel a tesztelők szerint alig lehet telefonálni.
    Nem a SE ellen írom le a véleményeimet, hanem azért mert nem szeretném ezt a jelenséget szó nélkül hagyni. Reménykedem benne, h. talán sok pici vélemény eljut az illetékesekhez is egyszer, és figyelembe is veszik majd a vevők igényeit.
    Másképpen mi értelme lenne az ilyen fórumoknak? :F

    "Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

Új hozzászólás Aktív témák