Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mathaus=)

    senior tag

    válasz gabe8719 #3209 üzenetére

    X8-am volt és mindenben jobb nála.. HD videoja gyönyörű még youtuben is, képei is szépek.. a rendszer villámgyors sehol nincs akadás, idegesítő hibája nincs..;) Nekem eddig annyi tűnt fel h ha a kamera appbol belépek a képek közé akkor kattan egyet a telo.. csak ajánlani tudom! 2 napja van meg szal még akksim nem állt be de majd befog. Bátran ajánlom!:)

  • Kuruc2

    senior tag

    válasz gabe8719 #3209 üzenetére

    Én rendeltem t-től egy htc wildfire s-t 50-ért, majd 8 napon belül visszaküldtem, mert úgy éreztem ez mégse ér meg nekem ennyit, meg egy napig bírja, hangzás szörnyű. Többi jó volt, kijelző szép, menürendszer jobb is volt mint lww. Viszont lww-nél semmi hiba vagy akadás nincs, htc-t első nap kétszer kellett újraindítanom.
    Aztán 30 nap múlva visszaküldték a kerek 50-et, de mindeközben történt a nagy lww-leárazás, úgyhogy berendeltem mindenképp mikor észrevettem, bár 51-ért is sztem megrendeltem volna. De így meg mégjobb. Semmi gond nincs vele, szépen szól, szép a teló, jobban bírja akksija, szerintem nincs vetélytársa nagyon, még jóval feljebbi árkategóriában se. Ha valaki meg olyan mint én, hogy ekkora kijelzőt, és pont ekkora 10 centis zsebrevágható walkmanmobilt akar, akkor nem is jöhet más szóba.
    Ár-érték arányban meg nem is létezik jobb. (nem csak imho)

    Azért az árához meg kell említeni, hogy kivették mellőle a t-mobnál a leárazás után a live sound fülest, és egy nagyon mezeit raktak mellé, szóval ha szeret valaki zenét hallgatni (ki nem), akkor kell hozzá majd egy normális füles. (már ha nincs otthon már eleve 3.5-ös vmilyen jobb.)
    Meg igazából egy ilyen kijelzőn ki nem lehet bírni hogy ne legyneek videók, így a 2 giga is elég karcsú, nagyobb sd kell bele.

    http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák