Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz ageszka #1513 üzenetére

    "hát nem tudom, csináltam egy gmail fiókot, a pc companionnal felraktam oda a kapcsolataimat a régi telefonomról"

    Nem írod, hogy milyen készülékről szinkronizáltad az új gmail fiókodat a pc companionnal, de lehet, hogy pont ez az alkalmazás kurtította meg.
    Én régebben a MyPhoneExplorert használtam erre a célra, de az megcsinálta tökéletesen.
    A gmail névjegyzéket megszerkeszted egyszer, akkor nem lesz több ilyen problémád. Ha nem veszett el minden információd a telefonszámokról, akkor a PC-én szerkeszd meg, az első frissítés után újra láthatod a telefonkönyvben az eltűnt számokat.

    Csak halkan megjegyzem, hogy fölösleges háborognod, ha nem jössz többet ide nem fog senki megsiratni. De biztos vagyok benne, hogy máshol sem tudnak többet segíteni. Abban igazad van, hogy senki sem született mobillal a hátsójában. De majd ha jobban elmélyülsz az okostelefonok zűrzavaros világában, akkor belátod, hogy a legalapvetőbb dolgokkal sem vagy teljesen tisztában. Lehet, hogy kicsit kioktatóan válaszoltak, de az iskolában is ingerültebb a tanítónéni, ha a nebuló nem tudja, hogy mennyi egyszer egy.
    Lehet, hogy rossz hasonlat, de a lényeg az, hogy többet kell olvasgatni az informatikáról, itt mindenki tanuló, csak megosszuk egymással a tapasztalatokat.

    ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák