Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Forestjo

    senior tag

    Megjött a drágaság! Hát nagyon meggyőző egy darab. Tényleg jó! Na nem mintha nem hittem volna nektek, de így személyesen megvizsgálva még jobban tátva maradt a szám...
    A füles sem olyan rossz darab, de vele kapcsolatban érdekes dolog derült ki: nekem eddig egy U800-as Samsungom volt, amihez annak idején egy igazán kitűnő agyba-dugós fülest adtak, mivel zeneileg komolyították (előnyére). Szépen is szólt az U800-on, csak a magas kicsit kevés volt. A Walkman-en pedig valami csúcs!!!!!

    Ez egy szétszedhetős darab, mivel annak idején, 2008-ban a Samu még a saját szabványát nyomatta, így az LwW fülesét a Samu alsó átalakítójába dugtam, gondoltam teszek egy próbát, hátha összejön és mindkettő előnyére javul. De bizony az LwW füles mono lett és torz - nem élvezhetetlen, de nem is élvezhető :(
    Erre benyomom az LwW felvevő gombját ÉS LÁSS CSODÁT! Gyönyörűbben szólt mint a Walkmanen, és kitűnő bassz mellett, kiegyensúlyozott magas is volt benne. Csak sajnos folyamatosan nyomva kell tartani a gombot, mely ebben a variációban mást nem is tud. :P

    A kérdésem: az LwW-hez a Samu agyba-dugós túl rövid (mivel a nagyobbik fele az alja), van az ilyen kábelekhez hosszabbító?

    Még annyit szeretnék kérdezni, hogy a FB frissítés közben letöltött a gép a galériába egy csomó buta képet, amit sehogy sem tudok törölni. A saját képeimet, amit én csináltam, azt tudom, de ezeket nem tudom, mert nem jelenik meg a törlés menü.

    [ Szerkesztve ]

    Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

Új hozzászólás Aktív témák