Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petroleumlam

    tag

    válasz razorka777 #10300 üzenetére

    Se-portál idézetek:
    1, "Helló! Miután gépre kötöttem a telefont, frissítette is magát az Android 4.0.4 verzióra.
    A probléma ugyanaz mint azt már látom írták is, akad, lefagy, a teló szinte használhatatlan.
    Van, hogy hozzá nem nyúlok, de mire a kezembe veszem, PIN kódot kér. Napjában 5x is.
    Lesz a közeljövőben szerintetek javítás, vagy valami hasonló? Esetleg honnan tudom a régebbi verziót beszerezni, hogy downgradeljem?"
    2, "Az lenne a kérdésem, hogy 2.3-as android fut jelenleg a telefonon.(mivel a 4.0 egy rakás sz*rt nem ér.. akat, lefagy, újraindul, és inkàbb downgradeltem.) Na, de azt szeretném megtudni, hogy fel lehet-e rá tenni a 4.0-ás témáját??"
    3, "még mindig nem találkozott senki olyan appal amivel a főképernyő és esetleg a menük is dönthetőek ? kb. mint a go launcherben csak anélkül hogy változna a kinézet ... érdekes hogy ezt sem voltak képesek belepakolni az ICS-be"
    4, "Egy Ics-re sikeresen frissített személy naplója következik...- Néha iszonyat belassul, ha a kapcsolatokba, vagy az üzenetekbe megyek be.
    - Üzenet érkezésénél a LED nem funkcionál.
    - Gépeléskor sokszor nem látni a kurzort.
    (Az meg csak egy apróság, hogy a megerősítő ablakok 'OK' és 'Mégse' vagy ilyesfajta gombjai fel lettek cserélve. Persze ez megszokható.)
    - Spirit nevű játék néha nem érzékeli a tapintásomat
    - Oscura játék meg szinte egyáltalán nem érzékeli a taperolást. De ha mégis sikerül kiválasztani egy pályát, akkor az irányítással vannak gondok.
    - PlayerPro lejátszó equalizerjében a bass boostot sehogy sem tudom rávenni, hogy működjön.
    - Appswipe alkalmazásnál problémák a háttérrel.
    És még sorolhatnám."

    Tényleg sirály az ICS, de ez nem 1-2 hiba :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák