Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    Nézzétek el, de morgok egy kicsit...

    Persze elismerem, hogy fontos a "vas" és a forma is, de mi lesz a Soft-al meddig kap majd frissítést?
    ASUS készülékem van, érintet vagyok. Történetesen egy PF2 (A68) esem van. Amit frissítés terén műveltek...
    Anno még a szolgáltatóknál is függetlenül lehetett megvenni a készüléket. Mondom de jó, így legalább hamar megkapjuk majd azokat up-okat... gondoltam én...már a 4.4.2 is késve érkezett, de legalább megcsinálták.
    Azon nem is csodálkozom, hogy utána, magára hagyták az eszközt. Egy ilyen "régi" darabtól ez nem is csoda. Sajnos ez az eljárás. Persze ez még attól nincs rendben. De manapság, mit lehet tenni, ez ügyben a pénztártól való távozás után?

    A napokban felnéztem az oldalukra. [link] Erre mit látok? A tawani régióban ahova a TW firmware való (értelem szerűen) érkezett egy folt, a híres/hírhedt [Stagefright] ellen, idén januárban. Mondanom sem kell a, világ egyéb más részeire a mai napig semmi. Költői kérdések merültek fel bennem.

    -Mi miért nem?
    -Oké nem kell verziót váltani, üzleti szempont -bla-bla-bla, de folt-ot csak odahaza adtok ki?
    -Ha ezt meg tudtátok csinálni, a többi ismert hibát mért nem javítjátok?

    Azt gondolom, ha ma valaki egy kicsit is ad a biztonságra, nem hogy ASUS-t, de semmilyen más gyártó androidos készülékét nem vesz manapság. Ilyen szempontból, csak egy brand maradt mind felett. Nexus

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák