Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wzoli78

    csendes tag

    Amióta megjelent a C55, ezt használom. Sőt igazából a másodikat, mert az elsőnél szomorúan tapasztaltam ha leejtem betonra a kijelző oldala megsérül, és ha ezután ráülök akkor elreped. Bár szerintem ez nem feltétlen a telefon hibája...
    Amit hozzáfűznék: nagyon szeretem, hogy módosítatlan Android 5.1 van rajta, de sajnos a hibái is megvannak: lenémított üzemmódban az ébresztő is néma (csak a képernyőre rajzolja ki a grafikát), és van néhány alkalmazás amelyek widgetjeinek frissítési problémái vannak. Remélem hamar jön rá 5.1.1, vagy még jobb lenne a 6.0.
    A hátlapról annyit, hogy ugyan műanyag, de a tapintása nagyon hasonlít a Motorola RAZR MAXX kevlár hátlapjának a tapintására.
    Érdekesség: a két példány doboza nem teljesen egyforma, másodjára kaptam olyan dobozban mint a cikkben le van fényképezve, elsőre picit más volt a doboz grafikája.
    Ami a csomagolásból nekem nagyon hiányzik az a tok. A legtöbb kínai telefonhoz adnak tokot és lehet, hogy az első példányomat megvédte volna a haláltól. A mostanihoz már vettem, de sajnos csak univerzálisat kaptam hozzá. iPhone 6 Plus totkokat nézegettem még, mert a méreteik csak leheletnyit különböznek.
    Üzemidőben tényleg stabilan hozza a 2 napot (bár az első példányt mikor előrendeltem még 4200mAh-s aksit írtak, igaz 6735-ős procival; a proci szerencsére sokkal jobb lett de az aksi maradhatott volna).
    Amúgy összességében szerintem egy nagyon jó telefon.
    Ja, én a Pandawill-től vettem mindkettőt, vám+áfa biztosítással és futárszolgálattal együtt kb 50e ft-ba jött ki. Ennyiért extra jó vétel.

Új hozzászólás Aktív témák