Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz BaLee #12 üzenetére

    Jó pár éve volt hitelkártyám, amíg nem fogadták el a "mezei" bankos kártyát internetes vásárlásokra. Engem is azzal etettek, hogy 45 napig nincs kamat, mégis számoltak fel ilyen-olyan alapon mindenféle apróbb(nak tűnő) összegeket. Ha véletlenül mégis kifutsz a 45 napból (elfelejted vagy akármi), akkor olyan kamatot kapsz az arcodba, ami mellett a Provident személyi kölcsönének kamata is eltörpül. Plusz kezelési költség és egyéb apróbetűs részek.

    Na mindegy, nekem akkor sem logikus, ha amúgy vissza tudja az ember fizetni időben, akkor minek vásároljon folyton hitelre? Azért a nyamvadt 1-2%-ért, amit azonnal buksz, ha egyszer elfelejted a határidőt? Én legalábbis jól elvagyok a debit kártyámmal. Azért is irritáló a hitelre vásárlás erőltetése, mert csak kiborult a bili a devizahiteleseknél is, tehát, ha másból nem is, abból azért tanult mindenki.

    A gazdagabbak szvsz jobban járnak, ha lekötik a pénzüket.

    Tapsi: nyilván ez az érdekük. Egy ügyintéző meg, ha el akar adni valamit, akkor nem árt, ha nem csak a sablon szöveget tolja, hanem számol. Ahogy egy becserkészendő ügyfél is jobban jár, ha számol és nem dől be a maszlagnak.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák