Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz Synthwave #43 üzenetére

    A golyós egerek nekem az agyhalálom voltak régen. Hetente tisztogattam és még akkor sem volt túl jó. :D Vezeték nélküli egerem volt később (nem emlékszem a márkára meg a típusra) de az elem merülés miatt azt utáltam.

    Elhiszem, hogy jobb egy gamer egérrel játszani, de valamiért bennem mindig az volt, hogy bőven elég a játékokra költeni a pénzt. Mondjuk régebben FPS-eknél éreztem azt, hogy a gagyi egerem nem elég, de mivel azokkal most már csak szökőévente játszok és mivel PS-hoz és Illustratorhoz van digitális rajztáblám, sajnálnék kiadni érte pénzt.

    A suliban mindig néztem a rajz órákon az olyan embereket akiknek 20ezer forintos rajzmappája volt bőrből aminek több zsebe van és mindben több ezres ceruza és festékkészletek ültek, irigykedtem. De aztán láttam, hogy a felszereléshez kézügyességet nem adtak, boldogan rajzoltam a rajzterem kukájából előguberált rajzlapra. Lehet, hogy a szakmámból adódóan megtanultam, hogy nem a legdrágább és legszebb dolgok a legjobbak amik acéljaim elérésében segítenek és emiatt tartom fölöslegesnek a gamer egeret az egérpaddal...

Új hozzászólás Aktív témák