Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz stutga #8 üzenetére

    Az etikát nem értem mogotte:

    A jelek szerint alapból fegyvergyűlölő vagy, nem is akarod megérteni, elfogadni, hogy egy fegyver nem jelenti alapból azt, hogy embert akarnak ölni vele. Ezzel úgy kb. semmit sem lehet kezdeni.

    konnyebb lesz ezzel az eszkozzel elmebetegeknek nepirtani: igen.

    Innen látszik, hogy még értelmezni sem tudod a leírtakat. A fegyverhez a lőszert továbbra sem lesz egyszerűbb megszerezni. Ha meg tudja szerezni hozzá a lőszereket, akkor fegyverhez is juthat egyszerűbben.

    Már megbocsáss, de ostoba módon akarod ráerőltetni a szűkös nézeteidet a tények ellenében.

    Jobban megvédhetem magam ezzel egy elmebeteggel szemben aki engem akar kiirtani: nem.

    Végül is már többen írtuk, hogy ez egy fegyvermérnöki kihívás, amit teljesítettek. Gondolkozni kell hozzá, hogy lehet műanyagból megoldani a felmerülő problémáklat. Miért bántja a szemedet egy szépen és ügyesen kivitelezett technikai megoldás? :U

    Nem vagyok naiv, tudom hogy legkésobb a terroristak feltalálták volna ezt.

    Miért is? Ugyan vezesd már le, hogy egy terrorista miért vesződne CAD-al, 3D nyomtatóval és a többivel, amikor elmegy Juszufhoz, és 250 dollárért vesz egy AKM-et, meg négy teli tárat?

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák