Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz BiP #21 üzenetére

    Több géppel is próbáltam (kompakt, dslr) és sajnos egyikkel sem lett jobb. Egyelőre ezek voltak kéznél, majd még próbálkozom a jövőben jobbat csinálni egy másik géppel. (De inkább ezek csak azt szemléltetik, hogy miként férnek el az elemek, mekkorák az ikonok a teljes felülethez képest, nem a képminőség bemutatása végett, azt úgysem lehet fotón átadni). Tehát a fotóból ne vonj le következtetést, a valódi kép nem ilyen. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

  • davidsz

    őstag

    válasz BiP #21 üzenetére

    A monitor nem fura. Ilyen fényképek alapján csak rosszra következtethet az ember.
    Ezt a monitort használom. Tökéletes. Játszom és dolgozom is vele.

    Ami tényleg rossz, hogy a kalibrálással játszani kell. A monitor gyári beállításai rémesek. Ennyi és nem több.
    USB a fenének se hiányzik róla. A Dell monitorom majdnem ezért borítottam fel... mellesleg, ha egymás mellett van 2 db monitor, akkor az oldalára helyezett USB-t hajadra kenheted. Meg fel kell állni a székből, hogy egy pendrivot bedugj az USB-s verziókba...

    Részemről ajánlott vétel.

    Ha nem tudnánk a panel típusát, csak megnézné mindenki, akkor kíváncsi lennék, hogy a vélemények hogyan változnának...

    Olyan is írhatna véleményt, aki nem csak boltban, vagy cikkben látott ilyet, hanem használja is (még kevesen vagyunk)

    Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

  • Daywalker

    addikt

    válasz BiP #39 üzenetére

    Egy notebookot közelről fényképezni más kategória, mint egy nagy monitort, főleg ha nem nagylátószög állásban akarod, mert akkor tiszta torzítás az egész. Közelről sikerül az éles, távolról valamiért nem. Sajnos a valós képet akkor sem kapod meg, ha sikerült, ugyanis a te monitorod színhelyessége is meghatározó, valamint a fényképezőgép lencséjének torzítása, vignettálás stb, kismillió egyéb dolog van, ami miatt nem alkalmas ilyenre a fényképezés. De értem mire akarsz kilyukadni amúgy...majd viszek egy fix, drágább obit legközelebb.

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák