Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz Davidoff91 #5 üzenetére

    Itt nem a szépség a lényeg, hanem hogy bírja a gyűrődést.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • .bableWes

    őstag

    válasz Davidoff91 #14 üzenetére

    szebb náluk de biztos nem tud annyit.
    nekem valami massziv érzetet kelt egy telefonba ha van benne anyag és érzem is. megnyugtat.
    valamiért nem nagyon szeretem a samu telokat, de ezzel a modellel nagyon megtetszett

    töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

  • Воланд

    titán

    válasz Davidoff91 #14 üzenetére

    És Tomi_Sci: továbbra sem értem, hogy miért kell a Defy-vel összehasonlítani. Oké, hogy az is strapabíró, de tud 4G-t? Nem. Akkor?

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Воланд

    titán

    válasz Davidoff91 #25 üzenetére

    Hogy miért nem alternatíva? Hát nézzük: először is egy strapabíró telefont használni vesznek, nem pedig nézegetni (építési területen marha mindegy, hogy milyen telefon esik ki a zsebedből bele a sárba, a lényeg, hogy ne legyen semmi baja), ez az egyik szempont. A másik szempont pedig az, hogy a samu 4G-s hálózatra készül, míg a Defy nem tud, csak 3G-t. Kérdem én, ha van elérhető 4G hálózat, az adott országban és munkára kell a telefon, nem pedig mutogatni az osztálytársaknak, haveroknak akkor melyiket vennéd? Ha nekem szükségem lenne egy ilyen telefonra (strapabíró) Mo-n akkor a Defy-t venném, ha meg lenne már 4G, akkor meg a samut.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Воланд

    titán

    válasz Davidoff91 #28 üzenetére

    Ha nem játszik a 4g a magyar realitásokban akkor miért kell azt mondani, hogy a samsung helyett defy-t vennél? Nyilván nem veszed meg feleslegesen a samut, ha nem is tudod idehaza kihasználni, így nem alternatíva egyik a másiknak, mert nem azonosak a specifikációk. Ki beszélt itt kőművesről? Mérnők, építésvezető, projektfelelős? Remélem így már világos, hogy mire gondolok.

    Az a probléma, hogy úgy hasonlítjátok össze a két telefont, mintha egy az egyben ugyan azt tudnák, csak a külsejük más és az alapján mondjátok meg, hogy melyiket vennétek.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Воланд

    titán

    válasz Davidoff91 #33 üzenetére

    Nézd a probléma, ott kezdődik, hogy szerintetek ez a két telefon egy kategória, a strapabíróság miatt. Szerintem meg nem egy kategória a 4G miatt (legalábbis én így értelmezem) és az nem magyarázat erre, hogy attól még, de egy kategória, max ahol nincs 4G ott nem használod, meg egyébként is a többség gsm-en van, akkor minek 4G. Én azt nem nevezném választási lehetőségnek, alternatívának, hogy adott összesen két darab telefon, melyből az egyiknek élből van egy felesleges funkciója, akkor nyilván nem azt veszi az ember, akkor inkább "választ" mást. De várjunk, hiszen a "kategóriájában" (ha azt vesszük, hogy a kettő egy kategória) már csak egy készülék van. Az én felfogásomban, ez nem választás, hanem rákényszerülsz a másikat venni. Persze, tudom, hogy a fogyasztói társadalom nem így működik, a többség nem vásárol logikusan, de vélemény szerint egy készülék nem kerül fel a választható modellek listájára, ha van felesleges funkciója, amire nincs igénye a vásárlónak és emiatt többe is kerül.

    Azt továbbra sem tudom, hogy honnan vetted azt, hogy nekem tetszik ez a készülék, holott én ilyet nem írtam egy szóval sem. Arról nem is beszélve, hogy már egyszer leírtam, ebben a kategóriában nem a külső fog dönteni, használni veszed nem nézegetni.

    Különbözően értelmezünk bizonyos fogalmakat, viszont én nem meggyőzni akarlak az én igazamról, csupán rávilágítani arra, hogy nem csak egy szempont szerint lehet adott dolgokat kategorizálni és néha nincs választási lehetőséged, hiába mutatja azt a látszat, hogy van.

    Igazából ott követtem el a hibát, hogy ezt nem írtam le már az elején, hogy számomra miért nem egy kategória a két készülék és nem értettem, hogy mások miért veszik egy kalap alá, innen indult az egész. Az én olvasatomban a kettőt nem lehet egy lapon említeni, szerintetek viszont igen, más a véleményünk, ennyi. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Davidoff91 #33 üzenetére

    mit adjak fel? nem győzködöm, beszélgetünk :)

    woland:
    ilyen megközelítésből akkor a motorola defy-nak egyik készülék sem alternatívája, ami nem tud DLNA-t? azért kérdem, mert ez is egy olyan lehetőség, amivel szerintem a defy tulajok közül elég kevesen élnek, de még persze sorolhatnánk a példákat más készülékekre. a kérdés sokkal inkább az, hogy használható-e a szóbanforgó Samsung ugyanolyan 3G telefonként, mint a Defy. utóbbi egy 4G hálón használhatatlan, így nyilván nem alternatívája a másiknak, ez tiszta sor, de fordítva egész más a helyzet.

    nemtom amúgy, miért töröltetted a postod

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák