Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sebaska

    csendes tag

    Sziasztok
    A wave hez van e olyan file kezelő mint a total commander vagy az es file explorer,amivel lehet wifin fájlt küldeni pc és mobil vagy mobil és pc közt?

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    Sziasztok,van e már fájl kezelő badára,amivel wifin keresztül tudnék fájlokat küldeni pc röl telefonra és forditva?Már feltettem ezt a kérdést kb egy hónapja akkor még nem volt,azt a választ kaptam.Ez a fájl küldés dolog döntené el hogy waveet vagy htc legendet vegyek.Hardveresen nálam a wave győzött,de azért egy file kezelő nagyon hiányozna...Esetleg valaki váltott wave ről legend re vagy forditva,és még meg is osztaná a tapasztalatait?Előre köszönöm a segitségeteket.

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    Köszönöm a kimeritő válaszokat.Hardver tulajdonságok tekintetében a wave lekörözi a legend et,ez tény,meg ami ezzel jár,gyorsaság stb.Nem is ez a gondom,egy árban tudnék beszerezni mindkettőből,attól tartok most hogy win mo rol váltanék,hogy ha a wave et veszem meg akkor hiányozna olyan hogy fájlküldés,med távoli asztal irányitás,esetleg shazam(lehet hogy van wave re nem tudom),de ha jól értem irásaitokból a wave nem is enged olyan betekintést a mem kártyára hogy annak tartalmát úgy tudjam mozgatni mint pl egy total commanderrel a win mon.Tehát ha megveszem a wavet és valami alkalmazás hiányzik,akkor azt tűrni kell még a tisztelt programozó urak elkészitik badára,sajnos.Látatlanban is csak ezt tudom felróni a bada számlájára,iphon nem kell,pedig nagy reményeket fűztem a badához,mert a wave szerintem ilyen áron, megfelelő minőségű,mennyiségű alkalmazással,sok tőle drágább androidos készüléket lealázna,mint ahogy ezt hardveresen teszi is.Kár...Szoritok a badának.
    Bocsánat a regény miatt

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    Valószinű hogy félreértettem.Ha mem kártyára lehet commanderrel másolni vagy kártyáról lehet akármit másolni pc re usb vel,az jó,ha vnc van,az is,ha meg lesz java alapú fájlküldő,hasonló funkcionalitásában mint a tcommander,amivel wifin lehet tallózni a pct,meg fájlokat rakosgatni ide oda,akkor valószinű hogy wave lesz a vége.Még úgyis várok egy hónapot a vásárlással,és hagyom magam meggyőzni a bada oldaláról,ha a fentebb leirtak beigazolódnak akkor gazdagitom a samsungot,semmi kétség.

    [ Szerkesztve ]

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

  • sebaska

    csendes tag

    Köszönet bokrosolajosnak!
    Ez a share program kis utánanézésnek,meg bokrosolajosnak a jóvoltából,nekem az derül ki a program ról,hogy csak media fájlokat lehet vele küldözgetni,persze lehet benéztem...Na de ha igy is van fejlődik ez,csak mindenkinek más az igénye,de majdcsak mindenki megtalálja a magának való appst.Az érdekelne hogy igaz e az a dolog hogy ha hirtelen nagy hangterhelés éri a hangszóróját,az képes és megadja magát,és netán elhallgat javitás ig?!Ezt olvastam egy fórumon hogy voltak akik igy jártak a wave vel.Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalat?Mindenkinek köszönöm a közreműködést

    [ Szerkesztve ]

    Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

Aktív témák