Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zolesz007

    őstag

    válasz lebok #3104 üzenetére

    1. Már többen írták hogy kifejezetten jól de ez inkább füles kérdése.
    2. A google maps mivel nem a telefondoban van a világ egész térképe meg műholdas képe ezért természetessen veszi le a pénzt mivel ugye csak neten keresztül használható...
    3. kicsi
    4. Karcálló üvege van ami persze nem azt jelenti hogy lehetetlen megkarcolni csak ahhoz több kell mint általános hasnzálat (inkább kulcs esés kavicsra ilyenek amik karcolhatják)
    5. Eddíg mindenki szerint jól játsza a filmeket 720p .mkv -t is feliratoknál ékezetekkel lehetnek apróbb gondok.
    6. igen
    7. ha késöbb a KIES-en kersztül hivatalossan tudsz frissíteni akkor biztos marad a garancia.

    Amúgy észrevettem, hogy egy idő után minden cuccot nemárt újraindítani mert elkezdenek hülyeséget csinálni... legyen az egy 3210-es vagy egy router vagy egy számítógép :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fold 5

  • Karma

    félisten

    válasz lebok #3104 üzenetére

    1) Nagyon jól szól. Szerintem jobban, mint az iPod Touchom anno.
    2) A Google Maps folyamatos netkapcsolatot igényel. Természetesen ez a pénzedbe kerül. A Route66-ot nézegetheted offline is.
    3) Mekkora műkörmeid vannak? :U Nem körömmel kell nyomni a telefont, hanem ujjbeggyel, ugyanis kapacitív panelt használ.
    4) Nekem egyáltalán nem karcolódott a két hónap alatt.
    5) Változó, nem mindent visz folyamatosan. Természetesen van fullscreen.
    6) Igen.
    7) Nem kell erőltetni a frissítés-kérdést alapjáraton, csak ha problémák vannak, vagy nyelvet akarsz váltani. Szerintem rizikós garanciaszempontból, de nem vagyok jogász.

    “All nothings are not equal.”

  • csimmasz

    aktív tag

    válasz lebok #3104 üzenetére

    Ennek kapacitiv a kijelzoje ez elvileg ujjal valo erintesre van tervezve.

    Karma megelozott. :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

  • kcst

    tag

    válasz lebok #3104 üzenetére

    Szia, az én tapasztalataim:

    1. Bár nincs abszolút hallásom, de szerintem szinte fontosabb, hogy milyen a fej/fülhallgató, mint maga a "zajforrás" és mivel jack dugós aljzat van benne, bármit csatlakoztathatsz hozzá. Nekem (bár lehet, hogy ez itt szentségtörés... :) ) egy Nokia WH-600-asom van, ami azért inkább otthonra való, nem utcára, de fantasztikusan szól. Nem tudom, kapható-e még, de szuper!

    3. Jót derültem a "nem adnak hozzá"-n, bocs... Mások is írták már, hogy ez nem "cerkás" kijelző, eszedbe ne jusson karcolgatni, ezt ujjra tervezték és nagyon érzékeny. Csak a Te kedvedért kipróbáltam a körmömmel is (bár ez nekem nem egyszerű, mert nagyon rövid...), hát... minden harmadik érintést érzékeli, vagyis, ha véletlenül kocogtatod, akkor azért bezavar, de ez egy sima nyomógombos telefonnál is így van, nem? ;)

    4. Ha visszaolvasol, volt egy hivatkozás egy őrült videóra, ahol egy benga nagy konyhakés hegyével karcolgatták, de nem tett kárt benne. (na jó, nem belevágták, csak húzogatták rajta, de azért elég sokkoló volt a látvány...)

    7. Ez érdekes kérdés, magam is gondolkodtam rajta sokat. Mert ugye a garancia kérdéséről akkor van értelme beszélni, ha elromlik a telefonod. Bár nekem is adtak tájékoztatót (a bolt házilag kinyomtatott valami saját intelmeket...), hogy ne frissítsem, mert az ebből eredő károk javítása nem garanciális...

    Nos én nem vagyok sem hardveres mérnök, sem telefonguru, de azt nehezen tudom elképzelni, hogy egy szoftverfrissítés hardverrészt tegyen tönkre úgy, hogy javíttatni kelljen. De lehet, hogy nincs igazam.

    Jogász sem vagyok, de azt megint csak nem tudom elképzelni, hogy a bolt saját maga írhat bele bármiféle garanciából kizáró dolgot, ami neki "kényelmessé teszi" a javítást.

    Mellesleg én össze-vissza frissítettem már a telefonomat, egészen a "világos kék halálig", már épp kerestem volna elő a bolt telefonszámát, hogy akkor vinném javíttatni... De végül mégis sikerült rátennem az új firmware-t és azóta sincs semmi gond vele.

    Üdv

    iPhone 4 32 GB

Aktív témák