Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ABal

    őstag

    válasz stiggy #26090 üzenetére

    Nem egészen erre gondoltam, mert nekem is csak saját DVD-ről leszedett filmjeim vannak, azokat próbáltam meg feltenni a Wave-re próbaképpen.

    Akkor inkább hagyjuk! Eddig is elvoltam így, majd csak kibírom ezután is. A H.264 meg megbízhatóan működik.

    "Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

  • bexinho23

    őstag

    válasz stiggy #26090 üzenetére

    Tegnap Ncore-ról szedtem le a Két pasi - meg egy kicsi-t (feliratos, HDTV), és láss csodát, akad az összes (vagyis döcög). Randomban leszedtem kalóztorrent-ről House M.D. részeket, HDTV-s, azok is döcögnek. Szedtem le Másik oldalról magyar szinkronos BRRip Shrek szinkront, az is akad. Viszont leszedtem a szinkronos DVDRip The Abbys-t (80-as évek filmje), az pedig gyönyörűen megy. Szedtem le tesztvideókat (hd samsung), tökéletesen mennek, gyönyörűek (mkv)!

    De sorolhatnám mi mindent szedtem le hónapok alatt (filmek, sorozatok), szinte semmi nem megy szépen. Jah igen, még leszedtem Ncore-ról napokban a Pacific-et DVDrip-ben szinkronosan, akadt. Bár régebben tesztelt Pacific 720p MKV szépen ment (feliratos).

    De volt már olyan MKV filmem is, ami úgy döcögött mint az avik.

    Olyan ez szerintem, mint régen a márkás, ámde ócska minőségű asztali dvd lejátszók. Volt amelyiket vitte, volt amelyiket nem (kodek függő). Viszont elég gáz, hogy ismerősök telefonján szépen megy az avi (20-40e forintos telefonok), én meg kapom az "oltást", hogy nesze neked drága telefon. Egy avit nem tudsz élvezettel megnézni...

Aktív témák