Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • cryingdr4g0n

    aktív tag

    válasz zack #14537 üzenetére

    "Nálam fut a háttérben alapból is. Én ezt nem igazán értem. :B Nem töröltem semmit, feltettem, elindult, és ha be akarom zárni van olyan opcióm hogy "kis méret", ami a háttérbe pakolja."

    "Kis méret" opció az szerintem van mindenkinél: kérdés, hogy utána jön-e egy újabb, ugyanolyan ablak, ahol pedig a "Válasszon háttérállapotot" felirat található, és "Futás" vagy "Felfüggesztve" opció választható.

    Mert "Kis méret" esetén ugyan futni fut a program, olyan értelemben, hogy nem lép ki, de le van pauzézva, tehát a netkapcsolatot felfüggeszti. Abból látod, hogy amikor visszalépsz bele, akkor csatlakozik újra a netre, illetve ha közben írtak Neked, csak akkor kapod meg, miután az előtérbe helyezed a proggit és az újra felcsatlakozott. Tehát míg a háttérben pihen, nem tud jönni üzeneted. Nálam legalábbis ez a szomorú helyzet.

    Ha Nálad nem ez a helyzet, és tényleg megy rendesen a háttérben, az viszont tök jó, akkor azt mondom, örülj neki, mert egy gombnyomással kevesebb ("Befejezi?" kérdés után "Kis méret - "Futás" helyett csak " Kis méret") De nálam így nem megy. Sőt, valamiért egy ideje már a Nimbuzz-os trükk sem megy. (Semmilyen módon nem tudom rávenni, hogy fusson a háttérben, ha háttérbe kerül, azonnal pauze van és bontja a kapcsolatot) Megpróbálhatnád a Nimbuzzt is, hogy Nálad hogy viselkedik. Melyik firmed van?

    • Flies around shit - bees around honey •

Aktív témák