Hirdetés

Aktív témák

  • SlyChocolate

    senior tag

    válasz happy555 #46650 üzenetére

    Én tudom mert robot függő vagy.
    :D
    Az nem baj ha szereted a kugli mobil rendszerét. Csak ne írj ilyeneket

    "Bada kudarcát"

    Miért is kudarc?
    Ez a mondatod akkor lenne igaz ha a Samsung már nem foglalkozna semmilyen téren a rendszerével.
    Nem adna ki új badás telót és nem tervezné egyéb eszközein is ezt használni stb...
    Jó a droid ezt senki nem vitatja, rengeteg nagy cég fejleszt rá ez is tény.

    "több frissítés/ javítás/ újdonság van 1 hét alatt mint a bada létezése óta!"

    Meg az is tény nem mindenki extrem user min Te. Az-az nem mindenkinek hiányzik az, hogy hetente újra pakolja a telóját.
    Én személy szerint már untam a rengeteg 2.0-ás beta fw-ket.
    Ha droidom lenne ott sem pakolgatnám hetente a romokat. Ha egy verza bevált minek lecserélni másikra ha az gyökeresen nem tud olyan újat amire még szükségem lehet?
    Örülök annak, hogy vannak emberek akiknek ennyi idejük van szórakozni a telefonjukkal...
    Természetesen a Samsungnak lépnie kellene, hogy befogja az emberek száját.
    Kiadni legalább a 2.0-ára a
    Skpye
    Angry Birds
    IGO és egy-két free gps soft
    Bár ezek nekem soha nem hiányoztak de ezért sír a nép és mindig ezt vetik a bada-ra.
    Egyet tudni kell amíg a Samsungnak pénzt hoz a droid addig tolják ezerrel.
    Majd hülyék lennének meg válni az aranytojást tojó háztájitól.
    Addig viszont a badat soha nem fogják úgy tolni ahogy abban az esetben ha a droid lecsengene mint ahogy a symbián is lecsengett. Valószínűleg épp e-miatt csinálta a badát a Samsung ha gond lenne a droiddal.
    Bocsi ha őszinte voltam csak az érem másik oldalára is érdemes rápillantani.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák