Hirdetés

Aktív témák

  • mesa23

    aktív tag

    Üdv!

    Egy hete használom a készüléket, és gondoltam leírom a tapasztalatokat a készülékkel kapcsolatban! :)
    Soha nem volt még "tapizós" telefonom, sőt eddig még próba szinten is csak egy S5230-as Samsunggal találkoztam, ami valljuk be nem volt valami megnyerő! Samsung Innov8-ról váltottam, és nem csalódtam! A váltás kicsit sürgősebb lett az eltervezettnél, ugyanis behalt az Innov kamerája, és a javítás olyan 30 ropi körül mozogna, és most nem akartam arra annyit költeni, inkább előre hoztam a vásárlás időpontját! A készülék gyönyörű,tetszik a forma, az anyaghasználat, és a kijelző is szemet gyönyörködtető! Nekem még az XXJE, XDJED kombinációs softver van rajta, így kaptam, és a Kies felajánlotta, hogy van frissebb verzió, de még nem szántam rá magam a frissítésre, mert általában amihez hozzákezdek, az nem úgy szokott elsülni ahogy szeretném, és inkább hagytam még rajta a régit! Tök gyors a készülék, és eddig az egy hét alatt csak egyszer fagyott ki majdnem az NFS alatt, de fél perc múlva kiderült, hogy nem fagyott le, csak bezárta a játékot, és visszaállt a főképernyőre! Nincs újraindulás, (kopp kopp), tehát eddig nem tudnék rosszat említeni! A fizikai gombok egy minimálisat mozognak, de nem annyira mint a régebben beszúrt videóban! A fényképezőjével annyira nem vagyok megelégedve, de furcsa is lenne, hisz az innov8 után, ami még mindig az élmezőnyben mozog kamera szinten, ezt nem tudja hozni, de nem is vártam el tőle, de bevallom egy kicsit azért jobbra számítottam a jelenleginél, de ennyi baja legyen, majd a következő softokban hátha javítanak még rajta! Szeretem a készülékeimet óvni, és mindenféle behatástól távol tartani ha lehet, és nagyon zavar a karcos kijelző, de úgy néz ki, hogy ennél a telefonnál nem kell attól tartani, hogy a törölgetések végett akár mini karcok is keletkeznek! Nem vagyok nagy program rápakoló emberke a telefonokra, de természetesen ha találok valami jópofa dolgot, azt kipróbálom, és itt is töltögettem az apps-ról pár mókás progit, és azokkal sem volt gondom, illetve a készített widgetek is egyböl mentek, és természetesen az NFS is, ami eszméletlenül tetszik!! Az akksiról viszont vegyes érzelmeim vannak: ma hallgattam kb 1,5 óra zenét külső hangszórón, és közben wifiztem, és 40%-ot zuhant az aksi, ami szerintem annyira nem jó, de hátha változik még pozitív irányba! Eddig minden nap töltőre kellett raknom este, de az innov8 miatt már hozzászoktam! Még egy fontos dolog: a munkahelyemen, és otthon is van wifi, nem volt csatlakozási gondom még sehol, de a wifi jóval gyengébb mint az Innov8-ban volt, ugyanis ahol annak még volt 20% jel, ennek már nincs! Összegezve a dolgokat nem bántam meg a készüléket, sőt örülök hogy megvettem, és bátran ajánlom azoknak, akik gondolkodnak a telefon megvásárlásán! :)

    [ Szerkesztve ]

    „az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

Aktív témák