Hirdetés

Aktív témák

  • ImI87

    őstag

    Nem teljesen ide vág a kérdés, de azért mégis:

    Mi a különbség a különböző garanciák között?
    Van bolti gari, EU-s gari, meg HU gyári gari. Egy "zug-GSM"-ben vett telóra nincs is hivatalos gari, csak az adott boltban foglalkoznak vele? Egy hivatalos Samsung szervíz egy ilyen készülekkel elhajtana, ha valami probléma adódna?

    A nagyobb nevű GSM boltok megbízhatóak? (Eddig mindig szolgáltatónál vettem telót, de most már jobb lenne egy független. Csak kicsit parázok, hogy v.mi hackelt masniát kapok, meg eltűnnek, és bukom a garanciát)

    Amúgy a Samsung miért csak 1 év garit ad a telefonokra? Egy 20ezres néptelefonnál még megérteném, de a 100ezres csúcskészülékeknél azért már bosszantó. (Tudom, "hol lesz már egy év múlva", de szerintem egy aktuális csúcskészülékkel ki lehet húzni másfél-két évig.....)

    Az létezik, hogy a 220V boltban 2 év garit adnak rá? Mert a honlapjukon annyi szerepel.

    Ha vennék egy független telót hivatalos gyártói garival, akkor egy rendes Samsung szervízbe lehet hordani frissítésre, meg ilyesmikre? Ezért kérnek pénzt, vagy megcsinálják ingyen.

    Korábban kérdeztem a Vodafone-os verióról: [link] Erre is tudna v.ki válaszolni?

    Előre is köszi a válaszokat! :R

Aktív témák