Hirdetés

Aktív témák

  • Szuszoka

    csendes tag

    Sziasztok!
    Lassan két hónapja követem ezt a fórumot és annak ellenére, hogy nagyon dicséritek a telefont, én mégis vacillálok…Tudom, hogy nem létezik és soha ne is fog létezni tökéletes telefon, viszont ha már 80 ezer forintot kiadok egyért, legalább érezzem úgy, hogy az egyik legjobb készülék van a kezembe, ami jelenleg kapható…Tudom, hogy Desiré, stb, mégis…
    Lenne pár kérdésem, mielőtt megvásárlom, az utolsó megerősítésre várok:)

    1. Van köztetek olyan, aki iPhone-t cserélt Wave-re? Ha igen, mit gondolsz: jobb készülék a wave? Kevesebb idegesítő hibája van? Nagyon tetszik az iphone, de a képek gyenge minősége, a telefon életkora, gyengébb aksija, a flash hiánya, a jóval gyengébb kijelző elbizonytalanít…
    2. A facebook widget jól működik? Olvastam, hogy több panasz is van rá… Facebookos értesítéseimet itt is autómatikusan megkapom, mint az iphone-nál? Push-email jól működik?
    3. Szerintetek kevés netezéssel, folyamatos email letöltéssel és hírolvasással, (esetleg rss) msn használattal kijönnék egy 100 megás havi mobilnetből?
    4. T-mobilos tapasztalatok? Az újabb széria került a szolgáltatóhoz? Ez a legbiztosabb forrás?
    5. Ebayen van 16 gigás memoriakártya 30 dollárér…Ez elég jól hangzik, ti miért nem itt vettétek?
    6. Szép? Másoknak is tetszik rajtatok kívül, ha előveszitek?:) (bocs…)
    7. Elégedettek vagytok, vagy csak saját magatok megnyugtatására győzköditek egymást és dicséritek a készüléket?:)

    Köszi a válaszaitokat előre is:)

Aktív témák