Hirdetés

Aktív témák

  • CoolBoy323

    nagyúr

    válasz Alan[HUN] #37513 üzenetére

    részemről semmi "offense" nincs, szeretlek Titeket, hisz nagyon segítőkészek vagytok!!!!

    igazából azért szeretem az androidot, mert azt csinálok vele, amit akarok!! (nem csak oplogót tudok cserélni, mint a 3330asomnál anno :DD)

    volt már kezemben bada, cserekészüléknek egy ilyet kaptam egyszer (igaz, vmi gagyibbat, nem wavet) de 10 perc után letettem, és inkább használtam a másik telcsim (W995)

    nekem már nem jön be az a style, h van a menü, van pár dolog, és ezzel kifújt... szeretem az androidnál h van millió program, jobbnál-jobbak, idiótábbnál-idiótább :DDD
    meg hogy lehet "barkácsolni" vele...

    bár most a Defymet azért imádom, mert ahogy van gyári állapotában is tökéletes!! (nem úgy, mint a Pulseom volt, azt kellett mókolni ezerrel meg még eggyel, h legyen belőle vmi :D)

    én nyitott vagyok mindenre, ezért gondoltam anyucinak a wavet (badát) h megnézzem azt a híres-neves platformot... sajnos, h már nem lehet Tnél előfizuval venni, komolyan sajnálom!!
    kíváncsi lettem volna, h mit tud az az 1GHzes proci badán... videón láttam már, de nem tűnt 1GHzesnek...

    azért a droid jobban igényli a szuflát, hisz ott van annyi csicsa, h csak na :P

    nah elnézést a hosszú blabláért :B :U

Aktív témák