Hirdetés

Aktív témák

  • Torry

    addikt

    válasz GrooveHero #32384 üzenetére

    Mindenképpen nézd meg előtte.
    Én így fél év távlatból, nem venném meg újra a készüléket. Az első gen iphone-omat jobban szerettem, hiába volt sok helyen lassabb.
    Ajánlanám esetleg a ZTE Blade-t, kisebb proc, viszont 512 ram, a főzött romokkal száguldanak a programok, amiket tényleg használsz.
    Játékok terén meg erősebb igényúek nem igen vannak, talán nem is lesznek wave-re, az igazi zsír game-ek (cut the rope, angry birds, plants vs zombies) meg nem kell erős gpu.
    Igaz, hogy egyre több a jó app bada-ra, viszont a legtöbb sajnos nem úgy működik ahogy kellene, vagy ha jó is a program, csúnya a felület, ami nálam rettenetes rontja az élvezhetőséget. :(
    Egy példa: turn 'en cső pakolászós forgatós játék. Tök jól el lehet vele szórakozni, viszont nincs pályánkénti mentés, mindig elölről kell kezdeni ez mi :F
    Másik: tangram, kitalálható a játék lényege, viszont szarul reagál a tapizásra, ráadásul csúnya az egész.
    Ám mégis ami nekem a legnagyobb problémám a böngésző, droidon fényévekkel jobb mint ahogy a safari is.

    Szóval lehet, hogy egyedül vagyok vele a topicban, de nem ajánlom annyira a telefont.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák