Hirdetés

Aktív témák

  • Fogash

    tag

    válasz user137 #3136 üzenetére

    és a samsung navigation az Route66-ot jelent? Vagy valami mást? Amúgy a feature télleg jó.

    A névtár-problémára készülve én a mostani telefonomat (E51):
    - összeszinkronizáltam az outlookkal (csináltam oda egy új mappát a névjegyek közé),
    - az összes outlook mappámat kiexportáltam xls fájlba
    - az xls-eket egymás alá másoltam, név szerint rendeztem
    - így látszott, hogy a Nokia és az Outlook szerint kinek vezetékneve a Kovács és kinek keresztneve, illetve milyen telefonként van tartja nyilván a különböző számait (mobil/asztali/mobil2/autó/stb), melyik az alapértelmezett.
    - eztán mindent a helyére húzkodtam (excelben ezt viszonylag egyszerűen lehet), majd újra rendeztem, ellenőriztem, míg ki nem tisztult.
    - az Outlookban csináltam egy "legújabb" mappát a névjegyek közt, amelybe visszaimportáltam a most már rendberakott, kitisztázott listát.
    - amint meglesz a wave, csak ezt az outlook mappát szinkronizálom vele, és már él is.
    - facebookot nem használok, az iwiwet meg nem is akarom belekeverni. offlájnember vagyok :)

    van a fentinél értelmesebb megoldás az összefésülésre (beleértve a kereszt-vezetéknév felcserék, ékezetes-ékezetnélküli keverések tisztázását is)? Legalább mások okulására?

Aktív témák