Hirdetés

Aktív témák

  • bokrosolajos

    őstag

    -=Libria=- : már megint sugározzátok a negatívumokat karma társaddal?!

    Miért kell ennyit sírni? Ha nem tetszik, ne foglalkozz vele :D
    Az autós példád nagyon sántít, a kocsit nem 2-3 évre tervezik. Ha megveszel egy ötös BMW-t 14 millióért, 4 évesen 6-ért tudod reálisan eladni. Vagy a kocsi értékvesztését nézd telefon idővel, vagy a telefon értékvesztését hasonlítsd az autó életkorának növekedésével
    Azt se felejtsd ki, hogy a wave-ed mikor vetted újdonság volt, és ezért szokás szerint magasabb áron adhatják, illetve adhatták volna, de nem adták el. Egy új generációs Astra vagy Golf is többe kerül, mint mikor már 3-4 éve gyártják sorozatban, hogy vissza kanyarodjunk az autós vonalhoz.

    Van egy cimbim, SGS-t vett, és minden egyes alkalommal, amikor találkozunk, arról számol be, épp mivel szívott! HW szintjén közel azonos, illetve valmivel kevesebbet tud az SGS :P, mégis 30-40K drágábban adják a droid miatt.

    cori14: ha valami, amin közel azonos játékok jelennek meg, mint az IOS-re, az a bada! Azt ne feled,, hogy jó pár év előnye van az amerikaiaknak, de a nagy játékfejlesztő cégeknek nem nagy erőfeszítés ugyanazt a játékot a badára portolni (vagy csak kívűlről ez kevésbé érzékelhető)

    LA_COSTE: nagyon jól mondod! Azok sírnak, hogy kevés a program, akik meg sem találják azt, amire szükségük van. Tegnap is a baráti körben egy órát forgott közkézen a Wave-em, mert mindenkinek tudtam oylat mutatni, amivel legalább egy negyedórát élvezkedett. Eddig minden oylan alkalmazásból legalább egyet találtam, amire szükségem van, és létezik Androidra is. Egyedül az r66 kiváltása hiányzik még nekem, de már van Ndrive, Sygic, Navitel, idő kérdése mikor tudjuk Magyarországon is használni. Az appok mennyisége számomra elegendő, inkább a felosztásuk szerinti mennyiségen változtatnék, kevesebb játék, több utility

    Zedroxine: miről beszélsz? Androidon jobb a grafika ??? Ember ez valami irónia akart lenni? :DDD Nézz körül a Gameloftnál! NFS Shiftet telepítetted már? Ingyenes. ha szerinted nem ugyanaz pixelre, mint az Androidos készüléken, nincs miről beszélni :N
    http://www.youtube.com/user/gameloftwave
    Amikor az androidos barátaimmal találkozok, kéthetente mutatnak egy-egy gyenge játékot, míg nekem hetente települ 10 3D-s...

    Szerintem ez egy nagyon jó készülék!
    Most is megvenném, bevállaltam a rizikót a droiddal szemben. Számomra fontos volt, hogy ne egy hype-olt, tudásához képest megemelt árú készülék legyen, hanem hogy hardweresen a top kategóriát képviselje. A többi része megoldódik idővel. Lehet, hogy egy Galaxy 3-mal olcsóbban kijön az ember, lehet, hogy tízszer több fingós programot telepíthet az androidos mobiljára, de attól még mindig nehezen olvasható kijelzőt néz, és nem tud vele fotókat, ne adj' Isten HD videokat rögzíteni, TV-kimeneten 3D-s játékokat játszani. Egy szóval attól, hogy több rá az idióta alkalmazás, egyáltalán nem lesz használhatóbb készülék

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák