Hirdetés

Aktív témák

  • TomWexX

    addikt

    Számomra ismeretlen eredetű probléma merült fel a kollégám wave-jében. Én a sajátommal soha nem tapasztaltam ilyet. :)
    Na szóval: A kollégám esténként rádiót hallgat rajta, úgy alszik el, és beállítja az automatikus kikapcsot. (a rádióét) Ezután jönnek a 'Paranormális tevékenységek' :D Legalább heti egy alkalommal életre kel a telefon, és neki áll telefonálni. :) Valószínű a híváslista utolsó tételét hívja, ráadásul egymás után 2-3 alkalommal/éjszaka. A telefon az éjjeliszekrényen van lezárt kijelzővel. Reggel is...Ezt csinálta JI2-vel és JI5-el is egyaránt. Amúgy a kollégám nem tud róla hogy alva járó lenne. ;)

    Valakinek van ötlete? Vagy valakinél volt esetleg hasonló szituáció?
    THX

    U.i.: Az nem jó megoldás hogy ne hallgasson rádiót esténként, mert már én is utaltam rá és nem tetszett neki az ötlet. :)

    Más téma: Én is teljes mértékben elégedett vagyok a wave-el, hosszútávra tervezek vele, múlt héten meg is vettem az örökélet licencet. A hibával együtt tudok élni, engem kiszolgál minden értelemben. Ha bada végre egyszer beindulna, akkor meg öröm lenne és bódottá'. :) Ez monduk most is megvan...

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Aktív témák