Hirdetés

Aktív témák

  • Durcmurc

    csendes tag

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. :R
    Mostanában nagyon gyakran lefagy a Wave-em. Több mint 4 hónapos a készülék, és kb. 1 hónapja fagyogat le. Akkor (1 hónapja) vettem hozzá egy tokot, ami mágnessel záródik, és egy autós tartót is, ami olyan klikkes rendszerű. És amióta ezeket használom, lefagy a telefon. Ahogy az autós tartóba beteszem, és függőleges helyzetbe kerül, lefagy. Először a mágneses tokra gyanakodtam, most már nem használom több mint egy hete. Sőt, az autós tartót is félreraktam (bár nem tudom, mi köze lehetne a lefagyáshoz, de hátha...). De a telefon így is folyton lefagy. Van egy Samsung bluetooth headset-em, és azt hiszem, ez is befolyásolja a lefagyást, de olyan is van, hogy simán felveszem az asztalról és ki akarok választani egyet a barátok közül (én azt használom gyorshívó helyett), és tudok 2-3-at lapozni köztük, majd lefagy. Tehát se bluetooth, se tok, se autós tartó, és mégis. Aztán kell vagy 20-25 perc, mire kioldódik, és tudom használni. Iszonyat idegesítő, már hülyét kapok tőle. Tapasztalt valaki ilyesmit? Próbáltam rákeresni a korábbi bejegyzések között,de nem találtam hasonlót, de hátha ti hallottatok valamit ebben a témában.
    Előre is köszi. :R

Aktív témák