Hirdetés

Aktív témák

  • peterk

    senior tag

    válasz user137 #10183 üzenetére

    No, azért ez ebben a formában nem igaz, pl. éppen a gmail sync-el iOS4 alatt is vannak gondok. (A pontos problémát nem tudom, a kollegám 3GS-én nem megy rendesen a frissítés óta, de elhessegettem, hogy oldja meg ő, van nekem elég gondom az övéi nélkül is. :) )

    Lényeg a lényeg, hogy problémák minden telefonnal vannak. Legfeljebb egyik telefon problémái érzékenyen érintenek, a másiké meg éppen nem fontosak. Engem a Wave-nél elsősorban a backup hiánya, az sms-ek nem visszatölthetősége és a smartdial hiánya bosszant. (Ez utóbbit pl. csak a WinMo-k tudják az okostelefonok közül.) Eközben a böngésző milyenségére magasról teszek, nem érdekel az ébresztője, a video codec probléma pedig nekem apróság. Összességében ezért együtt tudok élni a hiányosságokkal, de ha év végére nem javul a helyzet e tekintetben, és esetleg a WP7-en mindezek meglesznek úgy, hogy másban nem lesznek nagy hiányosságok, akkor visszatérek az M$ felségterületre annak ellenére, hogy nemrég onnan menekültem el. ;) (Feltéve, hogy lesz egy Wave-hez hasonló karcsú, jól összerakott, 3.3"-3.5"-ös kijelzőjű modell a kínálatban. Tepsi ugyanis nem köll. ;) )

    Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

Aktív témák