Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • odani

    tag

    Sziasztok!

    Íme a bő 2 hét alatt felgyülemlett tapasztalataim:

    - más is gondolt már arra, hogy ezt a telefont kijelzővel lefelé kell pl. asztalra tenni? nem billeg, jól néz ki és ami a legfontosabb, hogy hallani a csengést. én már így használom. :C

    - tud valaki olyan widgetről, ami jelzi a közelgő naptárbejegyzéseket? Nokiáról váltottam, ott az aktív készenlét mutatta az adott hét legközelebbi eseményét... itt meg semmi.

    - hív valaki, felveszem, beszélünk, vége, de a "billentyű"zár nem zár vissza. pff...

    - a csengések eleje miért halk? más samsung telónál is hallottam már, de ne mááá.... :W hasonló probléma, hogy zenelejátszáskor az első kb. fél mp egyszerűen le van csípve a számok elejéről :F

    - hívás fogadásakor a gomb megnyomása után kb. 2 mp-ig nem hall a másik fél :o amikor pedig megnyomom a bontó gombot, utána még halljuk egymást! :(((

    - telefonprofilokat nem lehet átnevezni

    - a kedvenc névjegyeket pörgető widget nagyon lassú, a telefonkönyvben pedig nem lehet beállítani, hogy mindig eleve a kedvenceket mutassa

    - nem fogadott hívásoknál ha ugyanaz hív kétszer, az első után olyan ablakocska jelenik meg, ahol két gomb van: Hívás és Kilépés. Ha kilépek, úgy veszi, hogy nem vettem tudomásul, ezért ha megint lesz egy nem.fog.hív. ugyanattól, akkor már 2-t mutat, de ekkor a kisablakban már Naplók és Kilépés gombok vannak! :F Naplókba belépés után már "tudomásul veszi, hogy tudomásul vettem".

    Más most nem ugrik be. Ha tisztában lettem volna mindezzel, nem biztos, hogy erre a készülékre esik a választásom. Én leszarom a qwerty billentyű nemlétét döntött módban, amennyit írok vele (sms-ek), jó a sima virtuális mobilbillentyűzet.

    Ja, mégegy fontos: hogy a rákba lehet beállítani, hogy az sms-eket eleve a telefonra tárolja? :F

Új hozzászólás Aktív témák