Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz RepeatSector #8 üzenetére

    +1

    tényleg jó kis cucc :K

    persze az iphone meg htc tulajok fintorognak, mennyi is egy iphone?

    mod:

    Black Dragon: Iphone 3GS
    Keldor Tati: HTC HD2

    hogy ráhibáztam a sznobkirályokra! xD

    nekem az utódjához a Montéhoz volt szerencsém az se volt rossz a pénzéért, de ez az S5230 igazi nép touch telefon, jó áron van és sokmindent tud, nem mellesleg vékony és könnyű,+ jól néz ki :K , abszolút nem csodálkozom a 30 millán, azonos kategóriájú társai labdába se rughatnak

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz Kolondrum #19 üzenetére

    Marha nagy élmény lehet tapizni egy kijelzőt és SMS-t írni mert másra nem igen jó, pedig nagyon sokmindenre jó, nem is sorolom mert hosszú lenne a lista, igen beszűkült véleményed van(facebookozni, netezni, játszani, fenyózni..sokmindent)

    Se autofókusz, : ettől még lehet szép képet csinálni

    se villantó, : ezzel aztán sokra mész :D nem ugyanaz mint a vaku

    se wifi..... na ez mondjuk kár, de akkor mivel adják el az eggyel drágábbat?

    mondjuk még a rezisztív kijelző se optimális, azért elmegy

    itt az a baj hogy ilyen HTC Desire HD tulajok(meg hasonlók) jönnek ide és lesajnálnak egy kategóriájában kiváló kis telót, nem abból kell kiindulni :W

    igenis sok örömet okoz olyannak aki mondjuk vmi monokróm nokiáról váltott, annak ez a space-age, tudom mert amikor Montém volt, nekem az volt a császár! Azóta Galaxy S-em van mégse sajnálok le kategóriájukban tök jó kis telókat :K

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz keIdor #24 üzenetére

    hehe hogy felkapta a vizet(sznobkirály HD2-vel és Galaxy S-el), ezért megérte ;]

    ja és volt a kezemben, nekem bejött, nyílván intelligensen állok hozzá, a kategóriát nézem, persze nem összemérhető egy 160 ezres HTC desire HD-höz, vagy iphone4-hez, persze hogy az utóbbi a jobb :)) , de ára már nem

    ez olyan mint egy 7-es BMW-t Toyota Yaris-hez hasonlítani, nevetséges

    az olcsó LG GT540 Optimus, vagy SE Xperia X8 tetszik. Vagy a saját zárt rendszeres LG KM900 Arena. ezek pedig baromira nem fedik az S5230-ast sem kezdőárukban sem megjelenési időben, az aréna pl LG arena [link] Nem olcsó eszköz, a lelkes vásárlóról 140 lepedőt gombolnak le

    az S5230 pedig kábé 45 lepedővel indított, és te a 140 ezressel méred egy súlycsoportba??!!!

    az Optimus, SE X8 pedig jóval későbbi modellek, nem mellesleg drágábbak

    komolyan néha azt hiszem fingod sincs az egészről :W tudod egyáltalán mi az hogy kategória? miért veted össze szegény S5230-ast sokkal drágább és modernebb ellenfelekkel? és még nekem mondja, okostóni

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz johny dragon #27 üzenetére

    :R

    Black Dragon ez így van, mindenki arra költ amire telik, amire szüksége van, amit kihasznál

    nyílván a csajodnak is inkább egy lila S5230-ast veszel olcsóért ami lehet több örömet okoz neki mint egy bumszli 4,3 colos PDA

    ugyanígy felelőtlen kamasz fiadnak/lányodnak se szívesen veszel 180 ezres PDa telót, mert elhagyja, leejti vagy előfizuval meg csinál akkora számlát...

    és vígan elvan ezzel kicsit esetleg még moddolja is, java játékkal játszat a buszon..stb

    szal mindennek megvan a szerepe, ezért volt primitív hogy ez egy sz@r(by an apple iphone owner), de mit is várhatok egy iphone-ostól

    ez egy csinos, olcsó korrekt telefon, korrekt tudással, mégis trendi mert érintős, meg mobilnetes, nem több

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz keIdor #31 üzenetére

    akkoris egy úkorában kb 40-45 ezres telefont hasonltottál egy újkorában 140 ezres telefonhoz!

    az más kérdés hogy használtan kb 10ezer és a másik kb 30 ezer, háromszoros árú telefont hasonlítasz

    beláthatod hogy iagzságtalan voltál :(

    neked tényleg nincs túl sok fogalmad az árkategóriáról, már megbocsáss

    a modernebb készülékeket amiket említettél X8, optimus, megistnt ostobaság összevetni egy régebbi előző évi modellel ami jóóval olcsóbb

    szal vagy nem értesz ehhez vagy szándékosan ferdítettél, de sztem inkább nem vágod a témát ;)

    Ilyen S5230-at még hozzáértő kezében egyébként nem is láttam jah mert te ránézésre látod ki a hozzáértő, az utcán, nem tudm ittál ma?

    az a nokia amit linkeltél meg nevetséges, mennyit adtak el abból a kuka nokiából? talán több mint 20.000-ret, mennyit adtak el az S5230-ból 30.000.000-t! hidd el jobb az S5230 a nép meghozta az ítéletét :K

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz keIdor #34 üzenetére

    úgy látom a #32 hsz-emmel nem tudtál mit kezdeni, maradnak a filléres magyarázkodások(utál engem a fórum brühaha, állítólag nem tudok romot frissíteni,. bocsi már megtettem :) ), és ki az az Oliverda? meg milyen ezer ember nevében beszélsz? ki vagy te?

    javaslom olvasd át mégegyszer a #32 hsz-t, annyi butaságot hordtál össze hogy épeszű ember aki elolvassa az előző postjaidat és ferdítéseid, nehezen veszi be szakértő voltodat, aki még az árkategóriát és a megjelenési időpontokkal sincs tisztában az tartja magát szakértőnek

    nevetséges ... komolyan...

    én legalább nem állítom magamról..

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz keIdor #36 üzenetére

    ilyen könnyű téged kiugrasztani a bokorból :D

    pedig már egyszer abbahagytad...

    egy tanácsot fogadj azért meg tőlem: ne nevezd magad szakértőnek, mert az nem vagy, alapvető dolgokat nem tudsz

    magyarázd el nekem ki az az Oliverda? Ki ő? Tudni szeretném

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz keIdor #39 üzenetére

    jól van hagyjuk abba és Peace!

    én csak megvédtem az S5230-ast a lefitymáló iphone és egyéb csúcskészülékek tulajdonosaitól. tudomásul kell venni hogy nem sz@r ez a készülék, nem véletlenül fogyott 30 millió, ha sz@r lenne annyi fogyott volna belőle mint ebből[link] talán 3-5000 db ;]
    van sok-sok erőssége: ár, kinézet, trendi, ár/érték

    nem bírom az olyan egyszerű hsz-eket hogy "sz@r", nyílván nem 30 millió ember hülye hogy emellett döntött :K

    én tulajdonosa voltam a monténak és ami hasonló, és jól elvoltam vele és nem zavart hogy csak 3 colos, elvoltam vele, jó volt

    Kategórikusan kijelenteni egy alsókategóriás telefonra, hogy "szar" az nem ugyan az, mint azt mondani, hogy "számomra kevés a tudása/nagyobbak az igényeim" stb. És sokan pont az előbbit tették.

    barátom ennél tömörebben és szebben nem tudtam volna megfogalmazni, ezt akarom elmagyarázni én is, nyílván le kéne nekik szállniuk a magad lóról

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz joey04 #41 üzenetére

    amikor kijött ez volt a sláger olcsó érintős teló! az LG cookie volt a közvetelen konkurense, akkor 40K hihetetlenül jó ár volt egy vékony érintős, 3 colos telóért

    nem is véletlen a 30 millió sztem

    figyelembe kell azonban venni hogy azóta eltelt másfél év és azóta itt van pl a ZTE Blade, ami jelenleg kábé ugyanazt a szerepet tölti be mint anno az S5230, szerintem

    az S5230 olcsó érintő, a Blade olcsó android-os, a nagybetűs NÉPtelefon mind2

    kiváncsi fáncsi leszek másfél év múlva(mikor eléri a 30 milliót a Blade) hogy fognak nyilatkozni napjaink slágeréről a Blade-ről, sztem hasonlóan az iphone 5 ill Galaxy S3 tulajok kijelentik kerek perec hogy olcsó sz*r, esik szét és pixelhibás vacak

    a történelem ismétli önmagát :)

    ugyanez lesz már most megmondom :D

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Bluegene

    addikt

    válasz vans? #43 üzenetére

    aki megszokta egy iphone gordulekenyseget annak valoban rossz lehet egy s5230

    dehat arban messzebb van egymastol mint Jeruzsalemtol San Francisco

    annak viszont elmeny ha valami masfel colos nyomogombos vacakrol valt

    minden relativ.

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák