Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz Lasy #6190 üzenetére

    Köszönöm, talán úgy néz ki, megoldódott a kérdés - én voltam a balfasz.
    Féligmeddig legalábbis.
    Ugyanis másnap reggel csodák csodájára ébresztett a halottnak hitt, kikapcsolt (és bekapcsolhatatlan) telefon!!! :Y
    Lenyomtam, aztán megpróbáltam bekapcsolni -> bekapcsolt!!
    Aztán rögtön ki, mondván akku lemerült.
    Dugom be a töltőbe, és akkor reggel, friss fejjel már felismertem, hogy este nagy kapkodásomban a töltőt abba az elosztóba dugtam be, ahol az akvárium időzitővel kapcsolt cuccai vannak!! Tehát mivel épp nem volt "idő", ezért az az egész elosztó nem kapott áramot! :DDD Ezért nem töltötte a töltő.
    Átdugtam másikba, és gyönyörüen töltött! Nem is kapcsoltam be, egész délelőtt töltöttem, amig ki nem irta, hogy kihúzhatom. Ekkor bekapcsoltam, és minden gyönyörüen müködik!! (és nem felejt el semmit a teló, még akksi kivétele után sem, ez sok sok plusz pont, a legutóbbi nokiámhoz képest! (6230i) )
    Úgyhogy azóta használom, még csak 1 pötty merült le az akksiból. Figyelem, mert gyanús, hogy nem volt lemerülve, mikor lekapcsolt, még kb a fele töltés meg kellett legyen. Tehát lehet, hogy az akksival van valami, mint párom laptopjánál: 50%-nál simán lekapcsol, mintha az akksi másik fele zárlatos lenne, vagy nemtom.
    Ha ez van, akkor kereslek! Köszi! :R

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák