Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz D27 #577 üzenetére

    Szerintem azért csinálták így, mert a cserélhető memóriáknál előfordul, hogy pillanatokra a szoftver nem érzékeli, hogy be van téve (nokia e50-nél párszor találkoztam vele), vagy ha tárolóként csatlakoztatod a telót pc-hez, akkor ugye a telóról leválasztja a kártyát és a pc-hez csatolja, így a szoftver "elveszti" a kapcsolatot az adott fájllal (persze programozás kérdése, hogy miután kilépünk a gépre csatolt módból, aut visszaállítsa a kezelt fájlt).
    Röviden: így stabilabb. :D
    Következmény: amit be akarsz állítani, azt manuálisan másold a telómemóriába, így elkerülöd a duplikált fájlokat! :D

    Kézírás: nem jár hozzá ceruza, mert a samu célzottan "ceruzamentes érintős" telónak szánta ezt a készüléket, ezzel is hangsúlyozza ezt. :U Az más kérdés, hogy emiatt a kézírás funkció használhatatlan. :D Én ha nagyon unom a kézzel pötyögést, akkor egy műanyag tollat veszek elő célszerszámként. :DD

    sec094: Szerintem a zenelejátszás minősége elfogadható. Nem lehet tőle high-end minőséget várni, de nem nem is alsó kategóriás hangzása van, főleg egy saját fülessel! Nekem személy szerint csak annyi a problémám, hogy az előre beállított hangszínek sok számot túlvezérelnek :((( persze ezt normalizálással a telóra másolás előtt ki lehet védeni, csak körülményes és hosszadalmasabb folyamat így az átkonvertálás. :(( Ezt a problémát a samsung oldalán a teló értékelésénél jeleztem is egyébként, remélhetőleg lesz szoftver javítás hozzá! :K Valamint a lejátszó progi egy teljesen átlagos szintet hoz, semmi extra, viszont a háttérben szépen muzsikál és a widgettel lehet vezérelni készenléti kijelzőről, és kihangosítva rohadt hangos a teló! :D

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák