Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hubesz1

    csendes tag

    válasz hcstuning #48 üzenetére

    Szia!

    Mi a párommal vettünk egyet-egyet magunknak, és az általad leírt hiba nála is jelentkezett (telefonálás közben másodpercekre elmegy a hang, majd visszajön, teljesen hektikusan). Vissza is vittük (3 napon belül), erre a csaj okosan kicserélte mindkettőnk SIM kártyáját, mert biztos az a rossz...Hát nem..Aztán másodjára is visszamentünk, hogy a teló még mindig benémít beszélgetés közben, ekkor már kicserélték, kaptunk egy másikat, ami szintén ugyanezt csinálja. Érdekes módon az enyémmel nincs baj, de úgy tűnik, hogy ennek az új típusnak ez valami első szériahibája lesz, amit gondolom majd firmware frissítéssel orvosolni fognak. Nézegettem hozzá firmware-t (tudom, hogy bukik a gari), de nem nagyon találtam, új típus nagyon még. Úgyhogy most megint megyünk vissza garanciáztatni...
    A legjobb amit tehetsz, hogy az új készüléket egyből kipróbálod még bent a boltban, hogy műxik-e vagy sem. Egyébként én az enyémmel tökéletesen elégedett vagyok, azt az egyet hiányolom belőle, hogy a billentyűzár nagyon gyorsan lezár, és ennek beállítására nincsen lehetőség, én legalábbis nem találtam.
    Jó kis teló ez, pláne ha kinövi a gyerekbetegségeit...

Új hozzászólás Aktív témák