Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robrob007

    tag

    Mit várunk el egy rendszertől? Hát azt, hogy jól működjön!
    Egy telefon legyen telefon és rendesen lehessen vele hívni és ne legyen 1 másodperc sem, amikor késik vagy lehessen normálisan smst írni, magyarul egy több, mint 6 hónapos rendszertől ez már elvárható lenne. Ne dobja el a jelet és még sorolhatnám(fentebb olvasható több gond is)! Ha veszel egy telefont az szerintem alap, hogy az alapfunkciók jól menjenek, rendesen tudj telefonálni és sms-ezni, ezek itt 100%osan nincsenek meg!
    Könyörgöm 2011 van és kicsi hazánkba szépen szétnézve azt kell, hogy mondjam, hogy ilyen-ekkora összegért(85-89-120e Ft) már azért illik teljesíteni, nem azt kapod a pénzedért, amit kellene! Több, mint fél éve van kint a rendszer, de még a pre nodo is unikumnak számít lassan! Jó, persze most itt a nodo, pár nap vagy óra, de az lenne a nagy dobás, hogy copy-paste meg market? :W
    Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit hoz a mostani frissítés, de nem nagyon hiszem, hogy lesz nagy változás és ez szomorú! Nem vagyok elfogult, mert jó teló, szép, gyors, de az most kevés, hogy smooth meg fém és gyors! A másik meg az, hogy a firmware-t csak így meg úgy tudod rárakni, ha egyáltalán rá tudod rakni! :W

Új hozzászólás Aktív témák