Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AusWolf

    őstag

    Sziasztok! Nézzetek nyugodtan idiótának, de én megleptem magam karácsonyra egy előfizetéses L770v-vel. :U Szerintem fantasztikus telefon. Gyönyörű, sokat tud (legalább is azt, ami nekem kell), a kamerájára nem panaszkodom, a kijelzője csodás, és még zenelejátszásra is tökéletes a szoftverének köszönhetően. Van 1-2 dolog, ami nekem is szembe tűnt, de tekintve, hogy összességében mennyire szeretem a telefont, hajlandó vagyok elnézni őket. Ilyen dolog például:
    1. A nem szétszedhető füles (a fülbedugós alkalmatosságoktól fél óra se kell, hogy megfájduljon a fejem).
    2. Egy nagyon apró, nagyítóval észrevehető pixelhiba (videóknál, fényképeknél nem látszik, csak tiszta fekete képnél lehet látni ha jobban megnézegeti az ember, valószínűleg egyedi eset).
    3. Bog tesztpéldányával ellentétben az enyémnek karcolódik a hátulja. Nem vészesen, de az a hajszálkarc ami rajta van azért érdekes, mert a nap nagy részén az övemen függő belülről kipárnázott tokban üldögél.
    4. Az enyémnek nyomkodás hatására jobb oldalt enyhén nyikorog a hátlapja (ez is egyedi eset lehet).
    5. QVGA kijelzőn szívesen néznék QVGA videókat, ellenben csak 176x144 pixeleseket játszik le a szoftver.
    Ezek valóban elenyésző hibák, csak azért írtam le őket, hogy megmutassam a kételkedőknek, hogy a telefon jó tulajdonságai mellett csak ilyen apróságokra lehet kitérni. :) Az is igaz, hogy apám 1 Ft-ért kapott közel ugyanilyen tudást a Sony Ericsson W910i személyében, míg én 21 ezerért (B kat. előfizetés), de a telefon elegáns, Samsungos stílusa mindenért kárpótol.

    U.I.: Elnézést kérek, ha saját véleményeimre alapozó áradozásom néha túllépi a szubjektivitás határait. Nem szeretném megsérteni senki véleményét.

    Szerk.: Nekem még a live! is tetszik. :D

    [ Szerkesztve ]

    Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Új hozzászólás Aktív témák